Zkažená dovolená? Co dělat?

Moje nejhorší dovolená, co se přihodilo, pokazilo. Organizace, ubytování, strava, zranění a taky nevyšlo počasí. Nejhorší cestovní kancelář.


dovolená se nepovedla- část první - doprava

Na letiště se jelo objednaným autobusem. Dopravu tedy zajišťovala cestovní kancelář. Nebudu ji jmenovat. Na dovolenou se hodně teším, náladu mi kazí jenom hodinové čekání na nevytopený a špinavý autobus co smrdí po motorovém oleji.

Když konečně přijel autobus se zpoceným řidičem, mohlo se vyrazit na vytěšenou dovolenou. Ten řidič jel do Chorvatska snad poprvé - několikrát bloudil a původních 15ti hodin cesty se stal dvaceti hodinový stres.

Po příjezdu opět hodinu čekání (bez občerstvené a na ulici) na našeho zástupce, který by vyřídil hotel. 

Uff, konečně ubytovaní, může se vyrazit na rekreaci.. (příště se dozvíte o stravě, počasí a organizaci výletů). Zdaleka nejhorší dovolená, kterou budu samozřejmě u své cestovky reklamovat a žádat zpět své peníze, možná i něco víc jako bolestné a za hroznou dovolenou.


cestovatel 1-dovolena.cz | období 14.09.2009 19:09 | Dovolená kdekoliv Dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
vstupy řím Ostrov Berlenga teplota v holansku koloseum v tunisu nejlevnejší dovolena nemecke cestovky lyzovani nejůevnější dovolená pro rodinu v září veb kamery on line kladno veb kamera nitra aktualní počasí caribic

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:29:24 za 0,0264s