Zkažená dovolená? Co dělat?

Moje nejhorší dovolená, co se přihodilo, pokazilo. Organizace, ubytování, strava, zranění a taky nevyšlo počasí. Nejhorší cestovní kancelář.


dovolená se nepovedla- část první - doprava

Na letiště se jelo objednaným autobusem. Dopravu tedy zajišťovala cestovní kancelář. Nebudu ji jmenovat. Na dovolenou se hodně teším, náladu mi kazí jenom hodinové čekání na nevytopený a špinavý autobus co smrdí po motorovém oleji.

Když konečně přijel autobus se zpoceným řidičem, mohlo se vyrazit na vytěšenou dovolenou. Ten řidič jel do Chorvatska snad poprvé - několikrát bloudil a původních 15ti hodin cesty se stal dvaceti hodinový stres.

Po příjezdu opět hodinu čekání (bez občerstvené a na ulici) na našeho zástupce, který by vyřídil hotel. 

Uff, konečně ubytovaní, může se vyrazit na rekreaci.. (příště se dozvíte o stravě, počasí a organizaci výletů). Zdaleka nejhorší dovolená, kterou budu samozřejmě u své cestovky reklamovat a žádat zpět své peníze, možná i něco víc jako bolestné a za hroznou dovolenou.


cestovatel 1-dovolena.cz | období 14.09.2009 19:09 | Dovolená kdekoliv Dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
cesta do caorle diznilend ubytovani seznam nej veb cam kena on line veb kamera Velky Meder hurgada web fotografie sri lanka belveder bulharsko rhodos kolumbia sun veb cams ondřejov

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 01.03. 2017, 20:59:54 za 0,0276s