Víno, zpěv a překrásné sluníčko v residenci Margherita

Nádherná příroda, skvělé sluneční podmínky, krásné moře a překrásné pláže dělají z residence Margherita skvělou lokalitu pro vaši dovolenou. Rok 2011 slibuje skvělé počasí, které si jistě vychutnáte.


Italská residence margharita

Jednoapartmánová residence Margherita se nachází v překrásné lokalitě, ve které naleznete skvělé klimatické podmínky. Proto si budete moci po celou dovolenou užít moře, pláž a krásné počasí. Srážky jsou tu minimální a díky tomu se nebudete muset bát, že při vaší dovolené bude celou dobu zamračené počasí a deštivo.

Ubytováni budete, jak vyplývá z textu výše, v apartmánech, které disponují obývacím pokojem s gaučem, plně vybaveným kuchyňským koutem, sprchou, sociálním zařízením a balkónem, nebo předzahrádkou.

Stravování není řešeno. Můžete si ale na oběd a večeři zajít do přilehlých restaurací, které vaří tradiční Italské pokrmy, nebo i exotičtější jídla.

Zahnat nudu můžete buď procházkami, koupáním, nebo sluněním na pláži. Bohužel residence Margherita nedisponuje sportovním zázemím. Residence je vzdálená cca. 250-400m od pláže, takže to nebudete mít nějak daleko. Pláž je zde písčitá s pozvolným vstupem do moře.

Pláž musím rozhodně vychválit. Je skvěle udržovaná a nestane se, abyste zde nalezli zbytky obalů od svačin, či dokonce nějaké střepy od rozbitých lahví. Každý den ráno zde naleznete úklidové čety, které během hodiny promění pláž v překrásnou pastvu pro oči.

Cena v residenci Margherita se pohybuje kolem 417,-Kč za osobu na noc. Zarezervovat svůj pobyt můžete jak pomocí internetu, tak telefonicky. Doporučuji při těchto krocích umět Angličtinu, nebo Němčinu. Český jazyk bohužel není podporován. Vychutnejte si dovolenou v Itálii. Jistě nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 16.05.2011 12:05 | Historické centrum v Itálii, Benátky, Řím Slunná Itálie |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Itálie, Vlachy, Italia, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Dovolená v rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii

Nově otevřený rezidenční objekt situovaný do turistické oblasti Carpo Vaticano je jednou z nejoblíbenějších a… JIžní Itálie, Italy
Zobrazit na mapě »

Parádní dovolená v Orebiči – Chorvatsko

Na tuhle dovolenou na poloostrově jsme se všichni těšili. Slyšeli jsme toho o Orebiči hodně. Hlavně nás tam táhl fakt,… Orebić, Croatia
Zobrazit na mapě »

Itálie letadlem

v září za dobré vysvědčení na dovolenou. Itálie. Letecky Italy
Zobrazit na mapě »

Víno, zpěv a překrásné sluníčko v residenci Margherita

Nádherná příroda, skvělé sluneční podmínky, krásné moře a překrásné pláže dělají z residence Margherita skvělou… Itálie, Vlachy, Italia
Zobrazit na mapě »

dubai skyline auckland live web camera online web camera hawai klinovec veb kamera sardinie pujcovna skutru řecko dovolená pod stanem nejvíce farem na perlorodky veb kamera velké meziříčí významní mořeplavci do s ameriky italie a řim

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:32:41 za 0,023s