Víno, zpěv a překrásné sluníčko v residenci Margherita

Nádherná příroda, skvělé sluneční podmínky, krásné moře a překrásné pláže dělají z residence Margherita skvělou lokalitu pro vaši dovolenou. Rok 2011 slibuje skvělé počasí, které si jistě vychutnáte.


Italská residence margharita

Jednoapartmánová residence Margherita se nachází v překrásné lokalitě, ve které naleznete skvělé klimatické podmínky. Proto si budete moci po celou dovolenou užít moře, pláž a krásné počasí. Srážky jsou tu minimální a díky tomu se nebudete muset bát, že při vaší dovolené bude celou dobu zamračené počasí a deštivo.

Ubytováni budete, jak vyplývá z textu výše, v apartmánech, které disponují obývacím pokojem s gaučem, plně vybaveným kuchyňským koutem, sprchou, sociálním zařízením a balkónem, nebo předzahrádkou.

Stravování není řešeno. Můžete si ale na oběd a večeři zajít do přilehlých restaurací, které vaří tradiční Italské pokrmy, nebo i exotičtější jídla.

Zahnat nudu můžete buď procházkami, koupáním, nebo sluněním na pláži. Bohužel residence Margherita nedisponuje sportovním zázemím. Residence je vzdálená cca. 250-400m od pláže, takže to nebudete mít nějak daleko. Pláž je zde písčitá s pozvolným vstupem do moře.

Pláž musím rozhodně vychválit. Je skvěle udržovaná a nestane se, abyste zde nalezli zbytky obalů od svačin, či dokonce nějaké střepy od rozbitých lahví. Každý den ráno zde naleznete úklidové čety, které během hodiny promění pláž v překrásnou pastvu pro oči.

Cena v residenci Margherita se pohybuje kolem 417,-Kč za osobu na noc. Zarezervovat svůj pobyt můžete jak pomocí internetu, tak telefonicky. Doporučuji při těchto krocích umět Angličtinu, nebo Němčinu. Český jazyk bohužel není podporován. Vychutnejte si dovolenou v Itálii. Jistě nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 16.05.2011 12:05 | Historické centrum v Itálii, Benátky, Řím Slunná Itálie |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Itálie, Vlachy, Italia, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Dovolená v rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii

Nově otevřený rezidenční objekt situovaný do turistické oblasti Carpo Vaticano je jednou z nejoblíbenějších a… JIžní Itálie, Italy
Zobrazit na mapě »

Parádní dovolená v Orebiči – Chorvatsko

Na tuhle dovolenou na poloostrově jsme se všichni těšili. Slyšeli jsme toho o Orebiči hodně. Hlavně nás tam táhl fakt,… Orebić, Croatia
Zobrazit na mapě »

Itálie letadlem

v září za dobré vysvědčení na dovolenou. Itálie. Letecky Italy
Zobrazit na mapě »

Víno, zpěv a překrásné sluníčko v residenci Margherita

Nádherná příroda, skvělé sluneční podmínky, krásné moře a překrásné pláže dělají z residence Margherita skvělou… Itálie, Vlachy, Italia
Zobrazit na mapě »

makarska fotky vebkamery svet jak se dostat do disnylendu santiago chille dlouhodobá předpověď počasí namibie pocasi lyon nej paris počasí on line egypt online camera činske obleceni

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.04. 2017, 11:57:13 za 0,0208s