Útěk před sněhem na ostrov Tasmánie

Nádherný únik s přáteli před sněhem a počasím v Česku, na ostrov Tasmánie v Austrálii.


Nádherný ostrov, který vydělává hlavně na turismu. Jednou z jeho dominant jsou opravdu nádherné pláže, které někteří označují jako „nejkrásnější pláže na světě“. To je podle mě trochu silné hodnocení, ale nádherné jsou, o tom není pochyb.

Nádherných 21 stupňů, které jsme měli celou dovolenou, je opravdový luxus. S přáteli nemáme rádi moc teplé počasí, a proto jsme si také vybrali Tasmánii, ve které je léto od prosince do února. Opravdu nádherné počasí, které zaručuje tento ostrov, může zaujmout plno lidí, kteří nemají rádi extrémní tepla.

Tasmánie se může pyšnit velmi krásnou přírodou. Co nás s přáteli hodně nadchlo, je možnost chodit si buší bez omezení. Můžete se procházet v národních parcích, které by někde jinde nebyly přístupné, nebo by byla omezena možnost pohybu v nich.

Potěším i rybáře, protože v Tasmánii je opravdová hojnost ryb a skvěle jsem si zarybařil, pěkně uprostřed moře. Můžete zažít také trochu adrenalinové rybaření v podobě lovení mečounů, které jsem si samozřejmě zkusil a byl jsem nadšený.

Kdo chce zažít „brutální mejdany“, nebo spíše chce navštěvovat herny a kasina, pak musí navštívit město Queensland. Naleznete zde nádherné restaurace u vodopádů, perfektní kluby, nádhernou přírodu a konají se zde vyhlášené koncerty v přírodě. Pár jsme jich zažili a byl to neopakovatelný zážitek.

Pokud jste se rozhodli navštívit Tasmánii, tak se připravte na krásnou přírodu, zábavu, na kterou nikdy nezapomenete. Pokud jste unavení zimou a mrazivým počasím, pak je ideální doba navštívit Tasmánii. Tam je nyní léto v plném proudu.
 


cestovatel Jan Kříž | období 08.02.2010 09:02 | Dovolená kdekoliv Dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Tasmania Australia, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Útěk před sněhem na ostrov Tasmánie

Nádherný únik s přáteli před sněhem a počasím v Česku, na ostrov Tasmánie v Austrálii. Tasmania Australia
Zobrazit na mapě »

cesta autem brač výlet holansko webcams online czech širka snowboardu letni teploty v alziru web kamera bodrum foto Meseta centrální sevilla pamatky zájezdy pro zamilované thassos fotografie

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:31:09 za 0,0441s