Pirátská dovolená v letovisku Porto Koukla, Řecko

Malý a útulný hotel nesoucí jméno Gloria Maris poskytuje všem turistům jedinečný výhled na mořskou hladinu. Určen je jak pro zamilované páry, tak i pro rodiny s dětmi.


Porto koukla v řecku

Tento pěkný hotel, který je obklopen olivovou zahradou, leží v malém letovisku Porto Koukla. Toto malebné letovisko se nachází mezi městem Agios Sostis a rušným střediskem Laganas. Hotel nabízí ticho, které je k nezaplacení. Pokud si chcete vychutnat na své dovolené klidu, pak není co řešit. Hotel Gloria Maris je opravdovým rájem pro turisty.

Hotel je vybaven recepcí, trezorem, vnitřním a venkovním bazénem, tavernou se specialitami, TV místností, bazénem s dětským brouzdalištěm, sluneční terasou, lehátkami, slunečníky, barem u bazénu, místností s videohrami, internetem, minimarketem a tropickým barem u pláže.

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou vybaveny balkonem, nebo terasou, vlastním sociálním zařízením, sprchou, klimatizací, rádiem, telefonem, chladničkou a TV se satelitním přijímačem.

Stravování je řešeno formou polopenze v hotelové restauraci. V nabídce nalezneme exotičtější jídla, než je běžně zvyklé.

Pláž je zde písečno-oblázková. Tento typ pláží patří mezi nejlepší po celém světě, takže si vychutnáte tu nejlepší kvalitu. Pláž má pozvolný vstup do moře a je vzdálena cca. 50m od hotelu. Lze zde také provozovat vodní sporty, které se musí platit zvlášť. Nejčastěji zde naleznete půjčovnu lodiček a šlapadel.

Celá takováto dovolená vás vyjde na 12 990,-Kč za osobu na týden a to jen při first minute dovolených. Pokud byste jeli v normálním termínu, pak zaplatíte 20 990,-Kč. Zamluvte si tuto dovolenou již teď, protože by se na vás nemuselo dostat! Nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 11.02.2011 22:02 | Dovolená v Řecku, Řecké pláže, ubytování Krásné Řecko |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, First minute dovolené, Jarní dovolené, Polopenze, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Pirátská dovolená v letovisku Porto Koukla, Řecko

Malý a útulný hotel nesoucí jméno Gloria Maris poskytuje všem turistům jedinečný výhled na mořskou hladinu. Určen je… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, First minute dovolené, Jarní dovolené, Polopenze
Zobrazit na mapě »

recko atheny web kamery na vikend do disnylendu caorle priroda veb kamery bratislava egipt resta grand resort marsa alam levne dovolene 2010 spanelsko autobusem disnylend vídeň dlohodobá předpověď počasí v Dánsku Taormina web camera rodhos dovolena

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 27.06. 2017, 21:23:03 za 0,0169s