Pětidenní dovolená v Brazílii

Kdo by neznal tuto nádhernou zemi plnou prostitutek, karnevalů a barů


Nikdy nespící Brazílie

Brazílie. Při vyslovení této země se vám jistě vybaví Rio de Janeiro se svým vyhlášeným karnevalem. I proto jsme s přáteli vyrazili do této nádherné země.

Za 16.800,-Kč/os. pro nás cestovka naplánovala výlety do pěti nejkrásnějších destinací v Brazílii. A to vše leteckou formou dopravy!

První destinací bylo město Rio de Janeiro. Z vyprávění jsem o tomto městě slyšel opravdu mnoho, ale realita je ještě mnohem krásnější. Krásné bary, nádherné ženy (i když v ČR máme hezčí) prostě ráj pro ty, kteří chtějí žít „NON STOP“.

Druhý den, jsme vyrazili do města Fortaleza a okolí. V tomto městě si užijete nádherné pláže a skvělé koupání, ale hlavní lákadlo pro nás bylo někde jinde. Nás uchvátili projížďky na čtyřkolkách po písečných dunách, na kterých jsme se s klukama hodně vyblbli. Také nás zaujala možnost projížďky typickými loděmi domorodců „jangadas“ a surfování.

Třetí den, jsme navštívili nádherné město Manaus, které se nachází uprostřed pralesa. S přáteli jsme se kochali nedotčenou a nádhernou přírodou. Toto město musíte navštívit!

Čtvrtý den, jsme si zaletěli zarybařit do města Cuiabá. Opravdu nádhera si zarybařit uprostřed pralesa. Všem doporučuji takové rybaření zažít. Nebudete litovat.

Poslední den jsme navštívili nádherné vodopády Iquacu. Jejich počet kolísá od 150 po 300 podle toho, kolik vody právě protéká přilehlými řekami Paraná a Iquacu. Táhnou se do šířky 4 km a do hloubky 90 m. Opravdová nádhera. Stál jsem na vyhlídkové lávce asi hodinu a kochal jsem se tímto přírodním zázrakem.

Brazílie je rájem pro turisty a za 16.800,-Kč/os. si zde může užít opravdu každý!


cestovatel Jan Kříž | období 19.02.2010 17:02 | Krásné dovolené v nejlidnatějším a nejživějším městě Jižní Ameriky Exotická Brazílie |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Brazil, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Brazílie

Brazílie zaujímá polovinu Jižní Ameriky. Podél severního pohraničí leží jižní části Guyanské vysočiny, horského masivu,… Brazil
Zobrazit na mapě »

Pětidenní dovolená v Brazílii

Kdo by neznal tuto nádhernou zemi plnou prostitutek, karnevalů a barů Brazil
Zobrazit na mapě »

kamera online tunisko las minute madarsko rybaření levně alpy calgary fotografie bukovel ukrajina veb kamera počasí rodos teplota moře pětidenní zájezd last minute počasi na 14 dni malorca skiareál Dubaj Magdalena Hudranová

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 23.06. 2017, 17:37:03 za 0,0197s