Olivami provoněná dovolená v hotelu Delfinia

Tento překrásný hotel, který se pyšní hlavně osobním přístupem k lidem a rodinnou atmosférou, se nachází na malebném jihovýchodním pobřeží Korfu.


Pláž u hotelu delfinia

Hotelový resort Delfinia, ležící přímo u písčité pláže, je obklopen nejenom olivovníky, ale také skvělou reputací, která se rozléhá pomalu, ale jistě po celém světě. Díky jeho klidné poloze si vaši dovolenou jistě vychutnáte. Hotel leží cca. jeden kilometr od centra letoviska Moraitika, ve kterém naleznete řadu luxusních restaurací, hospod, ale i obchodů a módních butiků. To, co vás na hotelu opravdu zaujme, je cesta za mořem. Když vycházíte z hotelu, tak abyste se dostali k moři musíte projít nádhernou exotickou zahradou, která je natolik krásná, že i když cesta k moři je cca. na pět minut, tak vy tuto trasu půjdete nejmíň půl hodiny.

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, ve které naleznete 24 hodin denně personál hotelu, který vám bude vždy k dispozici, dále také internetovým koutem, TV koutem, restaurací, tavernou, barem, venkovním bazénem, dětským bazénem, sluneční terasou, barem u bazénu, cocktail barem i snack barem na pláži, fitness centrem, dvěma tenisovými kurty, biliárem, stolním tenisem, dětským hřištěm, dětským klubem a parkovištěm. Hotel pro vaši zábavu pořádá řecké večery s tancem a hudbou.

Ubytováni budete v pokojích s balkonem, nebo terasou, dále s vlastním sociálním zařízením, sprchou, nebo vanou, fénem, klimatizací, TV se satelitním přijímačem, telefonem, menší chladničkou a trezorem.

Stravování probíhá formou polopenze v hotelové restauraci. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. Naleznete zde tradiční řecké pokrmy, ale i běžná evropská jídla.

Cena takovéto dovolené, při slevách spojených se zájezdem typu First minute, vás vyjde na 11 590,-Kč za osobu na týden. Pokud chcete jet v běžném termínu, pak si připravte 18 290,-Kč. Využijte jarních cen a vydejte se do ráje, který vám nabídne vše, co můžete od pořádné dovolené čekat.


cestovatel Jan Kříž | období 06.03.2011 22:03 | Dovolená v Řecku, Řecké pláže, ubytování Krásné Řecko |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, Jarní dovolené, First minute dovolené, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Pirátská dovolená v letovisku Porto Koukla, Řecko

Malý a útulný hotel nesoucí jméno Gloria Maris poskytuje všem turistům jedinečný výhled na mořskou hladinu. Určen je… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, First minute dovolené, Jarní dovolené, Polopenze
Zobrazit na mapě »

Olivami provoněná dovolená v hotelu Delfinia

Tento překrásný hotel, který se pyšní hlavně osobním přístupem k lidem a rodinnou atmosférou, se nachází na malebném… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, Jarní dovolené, First minute dovolené
Zobrazit na mapě »

mapa severního polu online Emmerald river koupení letenek online web camery chorvatsko nížina nyika holandska coffee shop počasí rodhoz počasí burgas dlouhodobá předpověd egypt hurghada nepokoje 2013 ostrov lesbos online camera

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 28.06. 2017, 16:14:36 za 0,0195s