New York USA trip 2016

Poznámky z výletu do New Yorku. 3 Dny v New Yorku. Toto není článek, ale spíš poznámky.


Letíme ve dvou lidech do New Yorku na výlet.

Jel jsme načerno, naštěstí jsme nepotkali revizory. Video z naší dovolené:

New York: turistické pasti Nejdříve jsme si koupili hod dog za 5 dolarů, později jsme objevili stánek kde je mají za 3 dolary.

Pak že si koupíme pohled - jeden za dolar se nám zdá dobrá cena, tak jich koupíme 5. Pak objevíme stánek, kde nabízí 15 pohledů za dolar!!!!

Další turistická past : od příletu tak mrzneme. Koupíme si oba bundu vyjdeme ven a udělalo se hezky. Playboy (nejsou tam už žádný nahotinky)

Pak Milan koupil za 5 dolarů vnucené žvejkačky.

Z Empire State Building mě vyvedla ochranka. Takže jsme předběhli všechnu frontu a výtahem pro 20 lidí jeli jen v pěti. Já, Kamarád a tři z ochranky.
Poznatek první - nahoru nemá cenu chodit (+$20 a není to o moc lepší, navíc je to za sklem a málo místa). Poznatek druhý - když lezeš na zeď, donutí tě smazat fotky a eskorta tě doprovodí až k východu.

Irska hospoda 3 piva po 7 dolarech. Focení time-lapse. Domů jsme jeli vlakem asi zase načerno (jestli tam neplatí ta metro karta + jsme si ji nečipovali)

Pokoj zima jako sviňa Ráno nám zatopil.

9/11 memorial Býk z Wall Street Brooklyn Bridge Bar a stand up show Socha svobody 600m fronta Jeli jsme zadarmo lodí na State Insland a tím pádem viděli sochu Svobody (sic z velké vzdálenosti, ale bez fronty) Show v metru a vybrali dost peněz. Stejně tak bezdomovci lodi hodně dávají peníze.

3 dny v NY byly až až dva dny by bohatě stačily. Vracíme se na Floridu.

Originál článku o New Yorku a Floridě vyšel na mém osobním blogu.


cestovatel 1-dovolena.cz | období 07.11.2016 16:11 | Dovolená kdekoliv Dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí New York, NY USA., památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

USA - New York

Jedno z nejlidnatějších měst. Město svobody. New York, NY, USA
Zobrazit na mapě »

New York USA trip 2016

Poznámky z výletu do New Yorku. 3 Dny v New Yorku. Toto není článek, ale spíš poznámky. New York, NY USA.
Zobrazit na mapě »

recko atheny web kamery na vikend do disnylendu caorle priroda veb kamery bratislava egipt resta grand resort marsa alam levne dovolene 2010 spanelsko autobusem disnylend vídeň dlohodobá předpověď počasí v Dánsku Taormina web camera rodhos dovolena

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 27.06. 2017, 21:24:51 za 0,0348s