Luxusní jarní dovolená v hotelu Venus, Turecko

Málo který hotel je tak luxusní, jako právě Venus, a proto dovolená v něm je opravdovým zážitkem jak pro zamilované páry, tak pro rodiny s dětmi. Využijte jarních cen a nebudete litovat.


Překrásné turecko

Hotel Venus byl od začátku vystavěn na základech luxusu a noblesy tak, aby si takovouto luxusní dovolenou mohl dovolit každý. To jsou hlavní důvody proč je dovolená v Tureckém hotelu Venus tak oblíbená.

Venus se nachází v letovisku Side, v části zvané Sorgun. Díky poloze cca. sedm kilometrů od centra, je tento hotel oddělen od ruchu velkoměsta, a díky tomu budete mít na plnohodnotné prožití vaší dovolené absolutní klid.

Vybavení hotelu je velké, mohu jmenovat vstupní halu s recepcí, dále také WIFI připojení na internet, lobby, hotelovou restauraci s venkovní terasou, lobby bar, bar na pláži, dva bazény, skluzavku, dětský bazén, vnitřní bazén, saunu, turecké lázně, masáže, bahenní lázně, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, bocciu, miniklub, dětské hřiště, animační programy, TV místnost, obchody, lékárnu a lékaře.

Ubytováni budete v pokojích s balkonem, nebo terasou, vlastním sociálním zařízením, vanou, či sprchou, fénem, klimatizací a TV se satelitním přijímačem.

Stravování probíhá formou All Inclusive v hotelové restauraci. V nabídce naleznete pokrmy jak z tradiční Turecké kuchyně, tak i jiné známé pochoutky z celého světa. Výběr je opravdu obrovský a kuchaři jsou po čertech dobří.

Pláž se nachází nedaleko hotelu, cca.  300m. Jedná se o pláž písčitou, na které hotel zadarmo poskytuje lehátka a slunečníky.

Využijte jarních slev a vychutnejte si tuto luxusní dovolenou za pouhých 15 990,-Kč za osobu na týden. V normálním termínu byste za takovouto dovolenou dali necelých 28 000,-Kč. Neváhejte a vychutnejte si překrásné Turecké slunce a pláže. Nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 06.02.2011 21:02 | Dovolená na jaře Jarní dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Turecko,Türkiye Cumhuriyeti, Turecká republika, First minute dovolená, Jarní dovolená, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Luxusní jarní dovolená v hotelu Venus, Turecko

Málo který hotel je tak luxusní, jako právě Venus, a proto dovolená v něm je opravdovým zážitkem jak pro zamilované… Turecko,Türkiye Cumhuriyeti, Turecká republika, First minute dovolená, Jarní dovolená
Zobrazit na mapě »

Na Turecké riviéře na vás dýchne historie, komfort i neodolatelná gastronomie

Letní dovolená nemusí znamenat jen Chorvatsko, ucpané dálnice a do posledního místa zaplněné pláže. Odpočinout na… Antalya, Turecko, Antalya, riviera
Zobrazit na mapě »

češi na ostrově kos istria chorvatsko veb kamera gazduv dvur wellnes třídenní benátky valdifiemme webkamery web kamera filipíny nejlepsi nudaplaze nejviší vrchol moravi webcam narodní řecko nejluxusnější hotely

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 28.06. 2017, 16:13:36 za 0,0185s