Kvalitní dovolená v Rusku

I když se říká, že v Rusku je velká zima a bída, tak se jedná většinou o fámy, alespoň co se turistických destinací týče. Pokud vyrazíte na dovolenou do Ruska, pak se setkáte s komfortem, který se vám dostane kdekoliv jinde na světě a to za velmi dobré ceny.


Ruská příroda

Ano, Rusko je velmi kontroverzní země. Mnoho lidí do Ruska nerado jezdí, protože si myslí, že uvidí jen bídu a utrpení lidí. Pokud nepojedete do nějaké odlehlé vesničky, ale budete se držet větších měst, pak zažijete podobnou dovolenou, jako kdekoliv jinde na světě.

Čím je Rusko originální? Rozhodně svými architektonickými památkami. Nikde jinde na světě nenajdete tak krásné, ručně malované domy, hotely, ale i výletní lovecké chaty.

Dovolená v Rusku je hlavně pro lovce, rybáře, milovníky historie, ale i pro mladé a bohaté lidi. Pokud máte dostatek peněz, pak se můžete vyřádit v kvalitních klubech v okolí Moskvy.

Ceny v restauracích jsou srovnatelné s těmi Českými, ale v pětihvězdičkových hotelích vás večeře vyjde i na několik stovek dolarů. Nejčastější pití je vodka, či pivo. Taxíky jsou levnější než v Praze, ale doporučuje se využívat metro, protože v posledních letech dostalo nový kabát a je velmi kvalitní.

Zima jako v Rusku? To rozhodně ano, ale uvědomte si, že Rusko má několik klimatických pásů, a proto je zde v létě velmi pěkné počasí s minimem srážek, ale naopak v zimě je zde obrovská zima. Zvláště na Sibiři.

Pro milovníky lovu zvířat je Rusko rájem. Nabízí nádhernou přírodu, velká území pro lov a kvalitní cestovní kanceláře, které za vás vše zařídí. K většině zájezdů dostanete k dispozici ostříleného lovce, který vám vše rád vysvětlí a ukáže vám ty nejlepší místa pro lov.

Kriminalita v Rusku je velmi malá. Mají zde velmi dobře cvičené policisty, a proto ke krádežím dochází jen v ojedinělých případech. Rusům nevadí Češi, a proto se nemusíte bát, že by někdo na vás koukal s opovržením. Jediné co budete muset „skousnout“, jsou v podvečerních hodinách podnapilí lidé.

Důležitou informací pro turistu může být fakt, že Rusko vyžaduje mít v pasu vízum, nebo povolení ke vstupu do země. Každá cestovní kancelář na tento fakt upozorňuje, a kvalitnější kanceláře se o vše postarají, ale pokud cestujete takříkajíc na vlastní pěst, pak dejte na tento fakt pozor.

V Rusku se dá zažít opravdu úžasná dovolená, a proto nehleďte na předsudky a vydejte se do krajin, které jste určitě ještě nikdy nenavštívili.


cestovatel Jan Kříž | období 24.01.2011 21:01 | Rusko, Ruská federace,  Moskva, Vodka, Stalin, Lenin, Komunismus Jedinečné Rusko |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Rusko, Ruská federace, Российская Федерация, Dovolená v Rusku, Moskva, Lenin, Stalin, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Kvalitní dovolená v Rusku

I když se říká, že v Rusku je velká zima a bída, tak se jedná většinou o fámy, alespoň co se turistických destinací… Rusko, Ruská federace, Российская Федерация, Dovolená v Rusku, Moskva, Lenin, Stalin
Zobrazit na mapě »

spanelsko sevila dlouhodoba predpoved pocasi caorle Slovenské veby Hurghada web camera kam s přítelkyní po čech webkamera nádraží Praha počasí v bělehradu předpověď počasí amsterodam nudismus v rusku brana welnes

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 27.06. 2017, 21:22:57 za 0,0497s