Jedinečná dovolená v hotelu Ormos Atalia na Krétě

Tento jedinečný Řecký hotel je velmi oblíbený mezi turisty ze všech koutů světa. Nabízí jak atraktivní pláže a moře, tak i komfort, který vás jistě potěší.


Jedinečné řecko

Tento překrásný hotel Ormos Atalia, vzdálený 45 km od letiště v Heraklionu, se pyšní nejkrásnější zátokou na Bali. Vhodný je především pro zamilované páry, ale i rodiny s dětmi zde naleznou to, po čem touží.

Vybavení hotelu je poměrně velké. Hotel disponuje recepcí, restaurací, barem, barem u bazénu, venkovním bazénem a dětským venkovním bazénem.

Ubytováni budete v pokojích s balkonem, či terasou, dále pak s vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, klimatizací, televizí, telefonem, trezorem, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Stravování je řešeno formou polopenze. V menu naleznete spíše tradiční, exotická Řecká jídla. Dalších Evropských specialit je zde pomálu, ale přesto zde nějaké nalezneme, jako například řízek, či guláš.

Jistě vás budou zajímat informace o pláži. Těsně u hotelu se nachází překrásné písčité zátoky, které disponují jak jinak, než písčitými plážemi. Vzdálenost od pořádných písčitých pláží je cca. 150m až 300m.

Pokud by vás omrzelo koupání, pak můžete provozovat díky hotelu Ormos Atalia vodní sporty za minimální poplatek. V nabídce nalezneme jak vodní lyže, tak i jízdu na vodních skútrech, či potápění. Možností je opravdu mnoho a je jen na vás, jak jich využijete.

Cena takovéto krásné dovolené je díky First minute zájezdům pouhých 12 490,-Kč. Při návštěvě normálního termínu zaplatíte 19 490,-Kč za osobu na týden.

Využijte nízkých jarních slev a vychutnejte si jedinečnou dovolenou na řecké Krétě. Nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 07.02.2011 20:02 | Dovolená v Řecku, Řecké pláže, ubytování Krásné Řecko |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, Kréta, Bali, Evropa, First minute dovolené, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Ostrov ve tvaru nudle alias Kréta

Pokud se zadíváte na mapu Kréty, tak vám určitě bude připomínat tvar nudle. Tento nádherný ostrov je rájem pro rodiny s… Kreta, Griechenland
Zobrazit na mapě »

Jedinečná dovolená v hotelu Ormos Atalia na Krétě

Tento jedinečný Řecký hotel je velmi oblíbený mezi turisty ze všech koutů světa. Nabízí jak atraktivní pláže a moře,… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, Kréta, Bali, Evropa, First minute dovolené
Zobrazit na mapě »

Dovolená plná zábavy ve studiích Dolphin

Hledáte dovolenou, ve které se nebudete nudit, a dostane se vám komfortu, na který máte nárok? Pak musíte navštívit… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, Jarní dovolené, Jarní slevy, First minute dovolené
Zobrazit na mapě »

Zajímavá dovolená ve studiích Aliston

Hledáte příjemnou a moderní dovolenou? Pokud ano, pak vám mohu jednoznačně doporučit studia Aliston, která se vyznačují… Řecko, Helénská republika, Ελλάδα, Ελλάς, First minute dovolené, Jarní dovolené
Zobrazit na mapě »

češi na ostrově kos istria chorvatsko veb kamera gazduv dvur wellnes třídenní benátky valdifiemme webkamery web kamera filipíny nejlepsi nudaplaze nejviší vrchol moravi webcam narodní řecko nejluxusnější hotely

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 28.06. 2017, 16:08:25 za 0,0237s