Jak ušetřit na dovolené? Jednoduše!

V tomto článku bych vám chtěl dát jeden tip, jak lehce ušetřit na dovolené i několik desítek tisíc korun!


Šetření prostředků pro dovolenou

Blíží se nám jaro v plném proudu a začnou nám první velikonoční výlety. Proto je asi dobré vědět, jak ušetřit na dovolené.

Jedna z možností je využití zahraničních cestovek. Já jsem si pro svůj účel a příklad vybral cestovky Německé. Pokud vám nevadí jazyková bariéra, pak vám nebrání nic tomu, abyste na dovolené ušetřili i několik tisíc!

Princip je velice jednoduchý! Prvním hlediskem by mohlo být, že Německé cestovky udávají vždy konečnou cenu. Což u většiny Českých cestovek zvykem není. Německé cestovky již během dovolené, nebo po ní, nebudou žádat žádné extra peníze na víc, na tzv. nečekané výdaje. Také jsou jejich zájezdy levnější díky faktu, že objednávají u hotelů a u dopravních společností tzv. ve velkém, takže ušetří nemalé peníze. Bohužel, to se u Českých cestovek nestává. Hlavně kvůli špatnému hospodaření.

Další výhodou je fakt, že Němci mají jiné termíny prázdnin, než jsou u nás. Tyto rozdílné termíny v sobě skrývají obrovské plus pro Čechy. Pokud si například na velké prázdniny objednáte dovolenou u Německých cestovek, tak ji budete mít v tarifu „mimo sezónu. Jak jednoduše lze ušetřit až šest tisíc korun.

Pokud umíte dobře Anglicky a Německy vůbec, tak nezoufejte! Každá lepší Německá cestovka nabízí kompletní služby v Anglickém jazyce.

Když umíte alespoň Angličtinu, tak neváhejte a objednejte si svůj zájezd u Německých cestovních kanceláří. Nebudete litovat! Ušetříte tímto jednoduchým krokem několik desítek tisíc!


cestovatel Jan Kříž | období 31.03.2010 08:03 | Jak ušetřit na dovolené Levná dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
Obraz Arktidy pocasi ostrov pag chorvacko srí lanka a maledivy dovolená nejklidnější město chorvatska veb kamery online ve štytech veb kamera belize Výhody a nevýhody cestovaní letadlem francie autobusem skotsko Edinburg 2013 seyschely počasí ve světě

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:23:21 za 0,0154s