Jak ušetřit na dovolené

Na dovolené se dá ušetřit mnoha způsoby. Například se při výběru dovolené dohodnout na její délce. Logicky, čím kratší dovolené, tím méně financí je potřeba na její realizaci.


Dále se můžete dohodnout na dovolené, kterou budete trávit na určitém místě. U moře, nebo pod stanem u jezera.

Last minute

Určitě všichni znáte toto slovní spojení. Využívá se hlavně pro dovolené, které se mají uskutečnit „na poslední chvíli“. Jsou to místa, které jsou z nějakého důvodu neobsazené, tudíž jsou volné a jejich cena prudce klesá. Jsou to například poslední místa v letadle, nebo například v autobuse. Pro příjemnější pocit u cestovní kanceláře se místa doplňují o popisované last minute.

Na last minute zájezdech se dá velice příjemně ušetřit. Zájezdy to jsou většinou k moři a buď letadlem nebo autobusem. Last minute zájezd není ničím jiný a odlišný od „normálních“ zájezdů. Tedy jedna změna tam je – v ceně. Někdy je to částka zanedbatelná, ale jindy je to částka, která kupujícího dovolené velice příjemně potěší. Kdo by nebyl rád, když by jel například do Francie, Itálie, Španělska či Chorvatska za sníženou cenu. Do hotelu, k moří, za sluníčkem a na pláž. A ještě za velice příjemnou a lákavou cenu.

Dovolená Levně

Člověk by byl hloupý, kdyby takové nabídky nevyužil. Last minute zájezdy jsou opravdu dobré, pokud šetříte na každé koruně, zajisté nějakou z nabídek last minute zájezdů využijete.
 


cestovatel vomocil | období 22.11.2009 11:11 | Jak ušetřit na dovolené Levná dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
spanelsko sevila dlouhodoba predpoved pocasi caorle Slovenské veby Hurghada web camera kam s přítelkyní po čech webkamera nádraží Praha počasí v bělehradu předpověď počasí amsterodam nudismus v rusku brana welnes

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 27.06. 2017, 21:22:14 za 0,0264s