Jak si vybrat správnou dovolenou?

Určitě spousta z Vás jezdí na dovolené. Buď k moři, nebo jen tak po ČR, ale na dovolenou jezdíte. Určitě je velice důležité si hned na začátku výběru dovolené říct několik věcí.


Průvodce výběrem

Každý by si měl vytvořit několik aspektů, kterými by se měl řídit při výběru té správné a vhodné dovolené. Určitě prvním bodem bude cena dovolené. Každý by si měl určit hranici, do které by se chtěl finančně vejít a podle ní následně dovolenou vybrat. Někdo poletí na dva měsíce na nějaký ostrov, další poletí na týden do Egypta a další stráví krásných čtrnáct dní v Chorvatsku, nebo třeba na Šumavě. Vše záleží na financích.

Dalším bude určitě doba, kterou na dovolené strávíte. Někdo si může vzít z práce dovolenou na měsíc, někdo na čtrnáct dní a další třeba jen na jeden týden. Vše záleží na domluvě. Jako další by měl člověk zvážit kam vlastně vůbec chce na dovolenou jet. Jestli nebude lepší rok šetřit a následující rok si dovolenou užít o to víc a ve větší míře. Nemá cenu jet na týden na Seč a plácat se u jezera, když můžu jet za rok na dva týdny k moři a povalovat se na sluníčku u nějakého studeného koktejlu.

Dovolena

Rozhodně všechno před výběrem a objednání dovolené zvažte. Raději několikrát. Nevyplatí se jen na dovolenou jen tak protože chci někde být. Vezměte si všechny body a pátrejte, která dovolené je stvořená právě pro Vás. Jaká to bude dovolená, jestli autobusem, letadlem nebo třeba autem. Jestli k moči, oceánu a nebo k jezeru. Vše závisí na Vás.
 


cestovatel vomocil | období 09.11.2009 21:11 | Jak ušetřit na dovolené Levná dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
češi na ostrově kos istria chorvatsko veb kamera gazduv dvur wellnes třídenní benátky valdifiemme webkamery web kamera filipíny nejlepsi nudaplaze nejviší vrchol moravi webcam narodní řecko nejluxusnější hotely

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 28.06. 2017, 16:09:04 za 0,0445s