Jak si správně vybrat snowboardové brýle

7.Díl s názvem „Jak si správně vybrat snowboardové brýle“ Jak si správně vybrat výbavu na snowboard


Připravil jsem si pro Vás sérii dílů, ve kterých se spolu propleteme ošemetným tématem „Jak si správně vybrat výbavu na snowboard“. V dnešním dílu, bych Vám chtěl popsat, Jak si správně vybrat snowboardové brýle.
Velikost brýlí

Velikost brýlí se určuje pouze podle toho, jestli jste žena, muž či dítě. Jiné aspekty nejsou. Snowboardové brýle jsou dělané na všechny typy hlav a dají se jednoduše nastavit páskem.

Barvy skel

Pokud si vyberete lepší brýle, měly by mít funkci „odjímání skel“, která vám umožňuje vyměnit si skla, kdykoliv to je potřeba. Ke každé barvě se vztahují různé aspekty, a proto je důležité, abyste si vybrali skla, přesně podle terénu, ve kterém pojedete.

Žlutá či oranžová barva skel- se většinou hodí do vánic, při mlze, nebo chumelení.

Bronzová a růžová barva skel- Jsou univerzální barvy, hodí se do všech typů počasí.

Tmavá zrcadlová barva skel- Hodí se při jízdě v ostrém slunci.

Čirá barva skel- Hodí se pro noční jízdy.

Odvětrání rámečku

Vzduch vniká mezi skla brýlí otvory, v horní části rámečku a uniká otvory v jeho dolní části a zamezuje tak zamlžení brýlí.

Snowboardové brýle na dioptrické brýle (OTG)

Over the Glasses jsou snowboardové brýle, které podporují nošení dioptrických brýlí pod nimi. Proto jestli jste dioptrik/dioptrička nezoufejte! Je tu pro vás snadné řešení.
 


cestovatel Jan Kříž | období 30.12.2009 17:12 | Kategorie o správném výběru snowboardového vybavení Snowboardová výbava |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Mapa není k tomuto článku dostupná.
Obraz Arktidy pocasi ostrov pag chorvacko srí lanka a maledivy dovolená nejklidnější město chorvatska veb kamery online ve štytech veb kamera belize Výhody a nevýhody cestovaní letadlem francie autobusem skotsko Edinburg 2013 seyschely počasí ve světě

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:21:43 za 0,019s