Jachting alias dovolená na moři v Turecku

„Netradiční dovolená“ - to hodně z nás potřebuje. Dovolená na jachtě v Turecku.


Nádherné, křišťálově čisté moře najdete v Turecké zátoce Hisarön, která je jedna z nejkrásnějších na tureckém pobřeží. Zde také započínáte svoji plavbu po Tureckém pobřeží.

Od firmy Ecker Yachtcharterm jsme si zapůjčili nádhernou jachtu jménem Maria s pěti kajutami o délce 15,4 metrů. Zapůjčení lodi s pojištěním na jeden týden nás vyšlo na € 3.980. Ceny jsou různé, hlavně v různých turistických obdobích. Po vyřízení formalit, nás už jen čekal týdenní pobyt na moři.

Nádherné moře, ve kterém jsme viděli krásné ryby, korálové útesy, atp.. Nádhera. Náš výlet nebyl čistě o plavbě po moři. Vybrali jsme trasu kolem pobřeží a pravidelně jsme si dělali výlety na pevninu.

Pokud jste se rozhodli vyrazit na jachtě jako my, pak nesmíte vynechat nádherné město Knidos, které se pyšní románskými ruinami. Také nevynechejte malebné řecké ostrovy, kde se povětšinou žije až v noci.

Co jsem si opravdu zamiloval, jsou zátoky, které snad nepoznali lidskou přítomnost. Nádherná, nedotčená příroda, krásná solná jezírka, prostě pastva pro oči a duši.

Turecké pobřeží se pyšní starobylými vesničkami, které jsou přísně chráněné a ve Středozemním moři zcela ojedinělé. Jejich návštěva ve vás zanechá tajemný, ale i příjemný „pocit„ starých časů.

Pro milovníky jachtingu a nedotčené přírody je Turecké pobřeží to pravé ořechové. Rozhodně doporučujeme! 


cestovatel Jan Kříž | období 01.02.2010 15:02 | Extrémní sporty, při kterých tuhne krev v žilách Adrenalinové pobyty |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Turkey, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Turecko

Evropská část Turecka ležící západně od Bosporu je součástí jihovýchodního výběžku Balkánského poloostrova Thrákie,… Turkey
Zobrazit na mapě »

Jachting alias dovolená na moři v Turecku

„Netradiční dovolená“ - to hodně z nás potřebuje. Dovolená na jachtě v Turecku. Turkey
Zobrazit na mapě »

sonnenaufgang in der salzwüste aktuální počasí Friesovi boudy motodovolena webcam nuda plaz calello dovolena welnes kolín welnesvíkendy vebkamery spicak španělsko sevilly víkend v chorvacku 2013

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 27.06. 2017, 21:22:45 za 0,0199s