Hotel Zain International - tříhvězdičkový kolos v Dubai

Každý kdo někdy navštívil Dubai, jistě nepřehlédl kolos jménem Zain International. Jedná se o špičkový hotel, který si potrpí na luxusu a soukromí svých návštěvníků.


Dubai

Pokud stále nevíte jakou dovolenou v roce 2011 podniknout, pak mám pro vás jedinečný tip, kterým budete jistě nadšeni. Jedná se o dovolenou v Dubai s ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu Zain International, který je známý svým luxusem, ale také mnohými svatebními cestami.

Hotel se nachází ve velmi pěkné čtvrti Deira, která je blízko stanice metra Al Rigga a luxusních nákupních center. Pláž je bohužel o trochu dál a pro vaše pohodlí jste na ní pravidelně voženi v hotelových shuttle autobusech.

Tento hotel nabízí manželským párům, snoubencům či zamilovaným párům prostorné pokoje, které jsou vybaveny vším, co si jen mohou zamilované páry přát. Také hotel ctí jejich soukromí, a proto nejste ničím rušeni. Uklízečky pravidelně klepají, a pokud nedostanou odpověď, nebo příkaz od jejich vedoucího, tak do pokoje nejdou.

Stravování probíhá pouze formou bufetu. Pokud chcete oběd, či večeři, můžete využít hotelových restaurací, či coffee shopů.

Ubytováni budete v jednom ze 77 luxusních pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, telefonem a minibarem.

Vybavení samotného hotelu je poměrně velké a moderní. Hotel disponuje bazénem na střeše, shuttle autobusy, fitness centrem, saunou, kinem, večerní hudbou a lobby barem s recepcí.

Cena se pohybuje kolem 22 000,-Kč za osobu na týden. I když je cena o něco vyšší, tak přesto se vám vyplatí, protože takový luxus, jaký naleznete v tomto překrásném hotelu, jen stěží někde jinde najdete. Můžete sipřed-objednat svůj pobyt v hotelu pomocí internetu na jejich hlavních stránkách. Doporučuji umět alespoň trochu Anglicky. Vychutnejte si jedinečnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech. Jistě nebudete litovat.


cestovatel Jan Kříž | období 28.04.2011 20:04 | , Dubaj, Dubai, Hotel The Ritz S.A. Emiráty |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Dubaj, Dubai, Dubayy, ,دبي, Luxusní dovolená v Dubaji, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Spojené Arabské Emiráty, Omán, Bahrajn, Katar

V jižním Ománuje pohoří Džabal Qara, které na severu přechází do obrovské pouštní náhorní plošiny zabírající 75 % země.… emirates arabia
Zobrazit na mapě »

Dubaj - jarní dovolená

Dubaj je rájem pro náročné turisty, proto také jsme vyrazili se kouknout do této nádherné, moderní země. Dubai
Zobrazit na mapě »

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Když jsem se od nařízeného dozvěděla, že poletím na služební cestu do Spojených Arabských Čmárání, neměla jsem z toho… Dubaj - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Zobrazit na mapě »

Hotel Zain International - tříhvězdičkový kolos v Dubai

Každý kdo někdy navštívil Dubai, jistě nepřehlédl kolos jménem Zain International. Jedná se o špičkový hotel, který si… Dubaj, Dubai, Dubayy, ,دبي, Luxusní dovolená v Dubaji
Zobrazit na mapě »

za zlatem na aljašku transilvanské alpy dovolena počasí kypr dlouhodobá bahamy fotky turecko alanya vebkamery scotland weather jak montovat vázání na snowboard sardinie mtb soukrome ubytovani na elbe rybolov finsko levně

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:21:05 za 0,017s