Hotel Azimut a překrásné město Petrohrad

Máte rádi Ruskou kulturu a zvyky? Ano?! Pak jistě nemiňte při svém hledání dovolené Petrohrad a hotel Azimut! Jistě mají co nabídnout!


Ruský petrohrad

Překrásný, luxusní a osmnácti patrový hotel Azimut se nachází v těsné blízkosti centra Petrohradu. Hotel disponuje tisícem pokojů a pro svoje rozměry patří k jednomu z nejvyhledávanějších, nejproslulejších, ale také k jednomu z nejlepších hotelů v Petrohradu.

Ubytováni budete v pokojích s klimatizací, koupelnou, sociálním zařízením, televizí a telefonem.

Hotel celkově disponuje čtyřmi restauracemi, pizzerií, dvěma bary, cukrárnou, nočním klubem, business centrem, konferenčním centrem a směnárnou. Pro svoji zábavu můžete využít hotelových „relaxačních míst“, do kterých patří masážní studio, sauna a Turecké lázně.

Stravování probíhá pouze formou snídaní, ale díky tomu, že jste návštěvníky hotelu, dostanete slevové poukazy, které můžete uplatit v hotelových restauracích, nebo pizzerii. Hotelové restaurace vaří tradiční Ruská, Maďarská a Ukrajinská jídla, ale pokud budete chtít exotiku, kterou naleznete například v Řecku, pak vám restaurace samozřejmě vyjdou vstříc.

Cena takovéto dovolené v Petrohradu se pohybuje okolo 20 000,-Kč za osobu na týden. Částka je kupodivu o něco vyšší, ale zase se vám dostane přiměřeného komfortu a hlavně poznání nádherné země, která disponuje velkým přírodním bohatstvím. Proto svou dovolenou v Rusku zvažte a rozhodně ji nepřeskakujte. Mohli byste se ochudit o nezapomenutelné zážitky!


cestovatel Jan Kříž | období 23.05.2011 16:05 | Rusko, Ruská federace,  Moskva, Vodka, Stalin, Lenin, Komunismus Jedinečné Rusko |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Rusko, Ruská federace, Российская Федерация, Dovolená v Rusku 2011, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Rusko - Petrohrad

Město velkého bohatství a spousty památek Rusko, Petrohrad, Russian Federation, Saint Petersburg
Zobrazit na mapě »

Hotel Azimut a překrásné město Petrohrad

Máte rádi Ruskou kulturu a zvyky? Ano?! Pak jistě nemiňte při svém hledání dovolené Petrohrad a hotel Azimut! Jistě… Rusko, Ruská federace, Российская Федерация, Dovolená v Rusku 2011
Zobrazit na mapě »

aqupark morava indonesia webcams webkamera švédsko počsí kypr Bad Muskau Castle Německo chorvacko orebic zari pocasi vencouver počasí pětidenní zájezd Mallorca zábavné park tivoli kypr říjen

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:26:35 za 0,0336s