Golfový víkend v Dominikánské Republice

V České Republice je bohužel pořád zima, a protože mojí přítelkyni zcela uchvátil golf, vybral jsem si pro ni netradiční víkend v Dominikánské Republice.


Opět jarní dovolená.. Kam vyrazit v zimě za teplem?

Útěk před zimou do Dominikánské Republiky

I když se počasí v České Republice začíná zlepšovat, stále to není to pravé jaro, a proto jsem chtěl přítelkyni vytáhnout od pochmurného počasí v ČR. V posledních měsících jí zcela pohltil golf, a protože jsem viděl skvělou nabídku na webových stránkách jedné golfové asociace, neváhal jsem ani minutu a víkendový zájezd objednal.

Světoznámé golfové hřiště je vzdáleno cca. 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana a cca. 4 hodiny od města Santa Domiga. Po této úmorné cestě se před námi objevil malý ráj jménem Sol Meliá.

Ubytovali jsme se v hotelu Meliá Caribe Tropical, který se pyšní pěti hvězdičkami a opravdu mohu tento hotel doporučit. Jeho pověst opravdu nelhala. V hotelu jsme měli k dispozici několik restaurací a barů, konferenční místnost s přístupem na internet, butiky a obchody se suvenýry. Potěšila mě i půjčovna aut, či motocyklů a speciálních vozítek pro ježdění po golfovém hřišti (tzv.greenu). Pokoj jsme měli vybavený královskou postelí, balkónem s terasou, klimatizací, opravdu nádhernou mramorovou koupelnou, obývacím pokojem, sejfem a minibarem.

Druhý den jsme si vyrazili zahrát golf. Opravdová nádhera. Nádherně upravované hřiště, minimum lidí, skvěle rozmístěné jamky, no opravdová krása pro golfisty.

Potěším i ostatní, kteří nemají rádi golf. Hotel nabízí i jiné druhy zábavy, jako je lázeňský komplex, tělocvična, 8 tenisových kurtů, 7 bazénů, kasino, sport bar, video herna, horolezecká stěna, nebo si můžete zapůjčit motorová, nebo nemotorová vozítka.

Prožili jsme nádherný golfový víkend, který můžu všem doporučit. Dominikánská Republika je opravdu nádherná a každý kdo se do ní vydá, nebude litovat! Vyrazte i vy v zimě za teplem.
 


cestovatel Jan Kříž | období 03.03.2010 10:03 | Víkendové pobyty v exotických částech světa Víkendové dovolené |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Dominican Republic, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Dominikánská republika

Pohoří Cordillera ve středu země má nejvyšší horu Pico Duarte - 3 173 metrů. Slané jezero Enriquillo na jihu je svými … Dominican Republic
Zobrazit na mapě »

Golfový víkend v Dominikánské Republice

V České Republice je bohužel pořád zima, a protože mojí přítelkyni zcela uchvátil golf, vybral jsem si pro ni… Dominican Republic
Zobrazit na mapě »

počasí ocean obereggen sáňkování web kamery chorvacka www veb camera lozenec nejviší orlických hor levna dovolena pro rodinu neapol veb camera počasi pec pod sněškou sardinie mapa on line Predpoved pocasi Vancouver a okoli

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 29.03. 2017, 15:25:02 za 0,0195s