Fotbalový zážitek v Madridu

Jako velký fotbalový fanda jsem si jedinečnou příležitost finále ligy mistrů ve španělském Madridu prostě nemohl nechat ujít. Do Španělska jsme vyrazili celkem čtyři. Našli jsme si hotel nedaleko stadionu v Madridu.


Madrid a fotbalové zákoutí

Musím říci, že Madrid je opravdu krásné město. Po příjezdu autem do Madridu jsme se ubytovali a důkladně si město prohlédli. Hlavně jsme se ujistili, kde se nachází stadion, kde se bude odehrávat finále ligy mistrů, do které se probojoval i nás nejoblíbenější fotbalový tým – Real Madrid. Vše jsme si ujistili, našli a už se moc těšili na slibovaný zápas.

Madrid je hlavním městem Španělska, leží ve středu země. Má přes 3 milióny obyvatel, je též hlavním městem stejnojmenné provincie, která je současně jedním ze 17 autonomních společenství Španělska. V madridské aglomeraci žije více než 5 miliónů obyvatel.

Madrid památky

Nastala hodina „h“ a my byli na cestě ke stadionu. Bouřlivá atmosféra fanoušků byla na obou stranách. Těšil jsem se jako malý kluk, až nás konečně vypustí na stadion, najdu svojí řadu, svojí sedačku a konečně si sednu a budu si vychutnávat fotbalové utkání, na které jsem se tolik těšil. V jeden den se Madrid proměnil v jedno velké fotbalové město. Všude vlajky, všude krámky s prodejem dresů a drobných suvenýrů – samozřejmě se znakem fotbalového týmu Real Madrid. Úvod zápasu španělského týmu začal podle mých představ a po prvním poločase vedl můj oblíbený tým Real Madrid 2:0. Po druhé půlce byl stav 2:1 a Madrid vyhrál.
Slavilo se, slavilo se dlouze, ulice se proměnili v jednu velkou slávu. Slavilo se až do rána. Kdo zde nebyl, nemůže pochopit. Pokud chcete zažít jedinečný a nezapomenutelný fotbalový zážitek, rozhodně doporučuji fotbalové utkání španělského fotbalového týmu Real Madrid. Je to opravdu balet.

 


cestovatel vomocil | období 01.11.2009 16:11 | Relaxační masáže, Relax Masage, Víkendové pobyty Relaxační pobyty |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Madrid, Spain, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Španělsko

Rozsáhlou centrální část Španělska tvoří Meseta - náhorní plošina s průměrnou nadmořskou výškou 700 m. Mesetu obklopují… Spanien, Spain, Spanish
Zobrazit na mapě »

Fotbalový zážitek v Madridu

Jako velký fotbalový fanda jsem si jedinečnou příležitost finále ligy mistrů ve španělském Madridu prostě nemohl nechat… Madrid, Spain
Zobrazit na mapě »

cesta autem brač výlet holansko webcams online czech širka snowboardu letni teploty v alziru web kamera bodrum foto Meseta centrální sevilla pamatky zájezdy pro zamilované thassos fotografie

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:18:48 za 0,0165s