First minute zájezd v krásném hotelu Discovery Bay By Rex Resorts

Protože nám pomalu, ale jistě zimní sezona dovolených končí, je dobré si říci, jaké jarní dovolené si můžeme ze široké nabídky vybrat. Vaše číslo jedna může být nádherná dovolená v srdci Barbadosu.


Romantika na barbadosu

Tříhvězdičkový hotel Discovery Bay By Rex Resorts je umístěn v nádherné lokalitě slunečného ostrova Barbados, která se nazývá St. Lawrence. Celý hotel je postaven v elegantním koloniálním stylu, který ladí s perfektním položením hotelu v srdci ostrova Barbados. Hned zprvu vám bude jasné, že hotel nabízí luxus, který sálá ze všeho, na co v hotelu narazíte. Ať už pojedete výtahem, nebo zamíříte do vaší koupelny, luxus je všudy přítomný a bude vám brát dech.

Hotel je situován tak, abyste byly blízko hlavnímu městu Bridgetown, ale také tak, aby vás hluk velkoměsta nedostihl při vaší dovolené.

Sportovní vyžití je v tomto hotelu na vysoké úrovni a je dávkováno v dostatečné míře. Využít můžete rozlehlá golfová hřiště, která se nacházejí hned u hotelu. Vaší další sportovní aktivitou může být šnorchlování, potápění, vodní lyže, tenis, nebo surfování v divokých vlnách moře.

Discovery Bay By Rex Resorts dále disponuje 58 zahradami, 21 plážovými lehátky, 9 speciálními VIP pokoji, restaurací, grill-barem, barem, bazénem, masážemi, salonem krásy, boutiquem, kadeřníkem, sejfy a hlídáním dětí.

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, fénem, varnou konvicí, satelitní televizí, koupelnou, vlastním sociálním zařízením, balkonem a terasou.

Stravování je řešeno formou ALL INCLUSIVE, a jídla jsou podávána v luxusní hotelové restauraci.

Díky tomu, že se jedná o jarní zájezd, tzv. First minute, a ceny jsou ještě nízko, zaplatíte za takovouto luxusní dovolenou se vším všudy 47 390,- Kč. Normálně takovýto zájezd stojí 60 000,-Kč. Využijte tuto jedinečnou jarní nabídku a vychutnejte si luxusní zájezd, který vás jistě potěší.


cestovatel Jan Kříž | období 23.01.2011 21:01 | Nádherný ostrov Barbados, Slunný ostrov Barbados, St. Lawrence Ostrov Barbados |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Barbados, Karibik, zájezdy first minute, jarní dovolené, levné dovolené, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

First minute zájezd v krásném hotelu Discovery Bay By Rex Resorts

Protože nám pomalu, ale jistě zimní sezona dovolených končí, je dobré si říci, jaké jarní dovolené si můžeme ze široké… Barbados, Karibik, zájezdy first minute, jarní dovolené, levné dovolené
Zobrazit na mapě »

Loučná pod Klínovcem sky areál cestování jamaica orebro památky fotky lyžařské pobyty l elba počasí říjen letní dovolena turecko levně iniancke děti obrazy kreslene klimatické podmínky v okolí Detroitu nejhezčí město veb kamera víden

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 28.06. 2017, 16:16:49 za 0,0154s