Egypt, Marsa Alam

Dovolená v egyptě, recenze hotelu Hotel Dreams Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, zájezd jsme objednali přes invia.cz


Objednání dovolené přes invia.cz

Zájezd jsme objednávali asi na potřetí správně.. Nejprve byl termín a hotel už obsazený, pak neměli 4 místa, chyběl pokoj atd. Ale slečna od invie vše zařídali k naší spokojenosti, poradila i vysvětlia veškeré naše připomínky.

Když se přiblížil termín zájezdu dozvěděli jsme se číslo letu, termín odletu. Měli jsme štěstí, protože na hotel jsme měli přijet ráno a odjezd z hotelu jsme měli odpoledne. Jiní z jiných cestovek na hotel dorazili až odpolene a odjížděli brzo ráno. A takto přijdou až od dva dny, přestože mají stejný zájezd na 8 dní. Docela nespravedlnost, protože se počítají noci, nikoliv dny.

V Egyptě

Každopádně po příletu na Egyptské letiště jsme si koupili vízum, našli si kurfy a další zavazadla následně šli směrem k východu. U východu už na nás čekal delegát, který nás poslal do 8 místného osobního vozu.

Asi 30 minut jsme čekali na posledního cestujícího, kterému se ztratil nebo poškodil kufr (přesně nevím), dostal nový kufr. Z letiště v Marsa Alam jsme jeli asi 40 minut do našho hotelu. Zde nám delegát vše vysvětlil. Byli jsme tu docela brzo (asi v 7-8 ráno), ale checkin jsme měli až ve 12. Do té doby jsme byli hladoví bez jídla. Pití jsme měli neomeně na hotelu, ale zaplacené all inclusive platilo právě až od 12:00. Do té doby nic zadarmo nedostaneme. Na pokoji jsme byli ubytovaní už asi od 10:00.

Hotel působil docela nedbale. Některé vedleší bazény se zelenou vodou a rozpadlým betonem, okrasné křoviny nezastřižené. Nj, sezóna teprve začíná, na hotelu začaly probíhat uklidové práce a připravoat hotel na novou sezónu.

Dlaždičky v koupelně se zaschlým, upatlaným tmelem.

Ale na tom všem nezáleží, počasí bylo dobré, na to, že byl začátek května, tak jsme se opalovali a koupali v bazénu. Do móře jsme se dostali pouze první 2 dny, protože pak vyvěsili červenou vlajku a do moře se nemohlo, protože byly moc vlny. Na kraj do moře ano, ale dál ne. To už na nás pískali píšťalkou.

Další aktivity

Krom opalování a koupání jsme mohli hrát kulečník (v hrozném stavu, tága bez konců, koule otlučené, stůl křivý), šipky (ty byly bezva), strečing, různé cvičení a tak. Koupili jsme si zájezd do El Quseir Marsa Alam což bylo super. Protože jsme si jej objednali pouze mi, tak jsme měli průvodce pro sebe. Poznali jsme tak město, ruch trhu, několik místních lidí, okusili vyjednávání a něco nakoupili. A další výlet bylo celodenní ježdění na čtyřkolkách po Egyptské poušti, jízda ve velbloudu a čaj v beduínským stanu. Asi nejlepší část zájezdu, hlavně pro mně.

Celkové hodnocení Marsa Alam Dreams Beach

8/10 - nemám porovnání s jinými hoteli v Egyptě, ale krom bezplatného WiFi internetu mi nic nechybělo. A vlastně mi nechyběl ani ten internet. Jídlo dobré, personál hotelu nápomocný, počasí ušlo. Pokud si i vy chcete užít příjemnou dovolenou v tomto, nebo jiném hotelu a ještě ušetřit, podívejte se na stránky zájezdů.


cestovatel 1-dovolena.cz | období 31.05.2015 23:05 | Egypt, Káhira, Pyramidy v Gíze Jedinečný Egypt |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Marsa Alam Qesm Marsa Alam, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Egypt - Abú Simbel

Abú Simbel, památky starověké civilizace Egypta. Abu Simbel, Al Bahr al Ahmar, Egypt
Zobrazit na mapě »

Egypt, Marsa Alam

Dovolená v egyptě, recenze hotelu Hotel Dreams Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, zájezd jsme objednali přes invia.cz Marsa Alam Qesm Marsa Alam
Zobrazit na mapě »

Egypt Aurora Oriental Bay 2016

Jaká byla na druhá dovolená v Egyptě, co výlet na čtyřkolkách a buginách v poušti, masáže, vybavení hotelu a jiné?… Hotel Aurora Oriental Bay
Zobrazit na mapě »

Obraz Arktidy pocasi ostrov pag chorvacko srí lanka a maledivy dovolená nejklidnější město chorvatska veb kamery online ve štytech veb kamera belize Výhody a nevýhody cestovaní letadlem francie autobusem skotsko Edinburg 2013 seyschely počasí ve světě

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:23:30 za 0,0293s