Dovolená v rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii

Nově otevřený rezidenční objekt situovaný do turistické oblasti Carpo Vaticano je jednou z nejoblíbenějších a nejklidnějších turistických center na světě.


Úžasná příroda, skvělé bazény, pláže a moře. Nádherné ženy, skvělé pití a krásné bary. Klidná dovolená, při které vytáhnete doutník, pohodlně se posadíte v baru se sklenkou skotské a pozorujete nádhernou servírku v Bikinách. I takto by se dal popsat rezidenční sídlo Club Costa Real.

Kromě dokonale čistého moře, zde najdete i krásné korálové útesy a nádherný podmořský život. Takže pokud se rádi potápíte, nezapomeňte si doma potápěčské brýle a šnorchl.

Zařízení rezidence je opravdu dokonalé. Od baru, po čistírny ve kterých máte padesáti procentní slevu. Poté jsou zde zdarma odvozy na pláž, autobusy, které jsou opravdu špičkově vybaveny. Můžete si zde zapůjčit i loď, od malé kocábky, po loď, která již stojí za to. Můžete si uspořádat i párty, rezidence vám vše zařídí a vy už se jen staráte o to, kde budete párty pořádat.

Nejhezčí, co jsem zažil, byl asi noční výlet k soptícímu vulkánu Stromboli. Také si zde můžete zaplatit celodenní výlet na lodi, při které poznáte různé kouty moře a dozvíte se mnoho zajímavých informací o mořském světě.

Apartmány, ve kterých bydlíte, mají vlastní sociální zařízení, kuchyň, terasu, verandu se zahraním nábytkem a také zde najdete klimatizaci.

Pokud hledáte pro sebe, nebo pro sebe a partnera ideální klidnou a romantickou dovolenou, pak není nad rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii.
 


cestovatel Jan Kříž | období 26.01.2010 10:01 | Historické centrum v Itálii, Benátky, Řím Slunná Itálie |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí JIžní Itálie, Italy, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Dovolená v rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii

Nově otevřený rezidenční objekt situovaný do turistické oblasti Carpo Vaticano je jednou z nejoblíbenějších a… JIžní Itálie, Italy
Zobrazit na mapě »

Slunná Itálie

Tentokrát jsem se vydal na dovolenou i s přáteli. Chtěli jsme si trochu oddechnout od každodenních povinností a tak… Italy
Zobrazit na mapě »

Itálie letadlem

v září za dobré vysvědčení na dovolenou. Itálie. Letecky Italy
Zobrazit na mapě »

Víno, zpěv a překrásné sluníčko v residenci Margherita

Nádherná příroda, skvělé sluneční podmínky, krásné moře a překrásné pláže dělají z residence Margherita skvělou… Itálie, Vlachy, Italia
Zobrazit na mapě »

dubai skyline auckland live web camera online web camera hawai klinovec veb kamera sardinie pujcovna skutru řecko dovolená pod stanem nejvíce farem na perlorodky veb kamera velké meziříčí významní mořeplavci do s ameriky italie a řim

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:31:58 za 0,0419s