Cyklistický výlet v Itálii - Sardinie

Jsem velice vášnivým cyklistou a cyklistice věnuji veškerý svůj volný čas. Nejdříve jsem jezdil na kole silničním, ale postupem času jsem si uvědomil, že MTB kolo je přesně pro mě.


Sardinie – ráj pro cyklisty

Nejraději jedním na dovolenou do Itálie a kolo si samozřejmě beru s sebou. Nejraději jezdíme s naší cyklo-partou do Sardinie, kde jsou středně obtížné cyklotrasy. Řekl bych, že Sardinie je pro cyklistiku přímo stvořená.

Sardinie (italsky: Sardegna, sardsky Sardigna, Sardinna nebo Sardinnia) je autonomní oblast na jihozápadě Itálie o rozloze 24 090 km², ležící na stejnojmenném ostrově a okolních menších ostrovech ve Středozemním moři. Její břehy omývá Středozemní moře.

Jak už jsem říkal, cyklistika je můj nejoblíbenější sport a vždy se při něm dokonale uvolním a odreaguji. Nejraději jezdím sám. Dokonale si vyčistím hlavu a na všechno zapomenu. Ale když se projíždím na svém kole po Itálii, musím myslet na tu krásnou krajinu, dokonale upravené cyklostezky, parádní trasy pro cyklisty. Sardinii navštěvuji tak pětkrát do roka vždy na týden a vždy se tam rád vracím. Nejlepší je ráno brzy vstát, dát si pořádnou snídani, připravit si na cestu hodně pití, jelikož je opravdu veliké teplo, sednout na kolo a vyrazit.

Sardinie a cyklistika

Ani si nepřipravit cestu, jen jet tak, kam nás nohy nesou. Někde se zastavit, pořídit si hezkou fotku a po chvilce odpočinku v krásně prosluněném odpoledni se vydat na další cestu. Opravdu neznám nic jiného, než-li cyklistickou dovolenou v Itálii, konkrétně na Sardinii. Parádně si zasportujete, odpočinete a nasbíráte nových sil. Do Sardinie se každoročně těším. Za 14 dní vyjíždím!


cestovatel vomocil | období 01.11.2009 16:11 | Historické centrum v Itálii, Benátky, Řím Slunná Itálie |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Sardinia, Italy, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Ostrov Sardinie

Sardinie je autonomní oblast na Jihozápadě Itálie o rozloze 24090km2 , ležící na stejnojmenném ostrově a v okolních… Sardinia, Italy
Zobrazit na mapě »

Cyklistický výlet v Itálii - Sardinie

Jsem velice vášnivým cyklistou a cyklistice věnuji veškerý svůj volný čas. Nejdříve jsem jezdil na kole silničním, ale… Sardinia, Italy
Zobrazit na mapě »

Léto v sardinii s partou přátel

Léto v Sardiniii ve velké Vile MAC u moře. Sardinia, Italy
Zobrazit na mapě »

dubai skyline auckland live web camera online web camera hawai klinovec veb kamera sardinie pujcovna skutru řecko dovolená pod stanem nejvíce farem na perlorodky veb kamera velké meziříčí významní mořeplavci do s ameriky italie a řim

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.05. 2017, 09:32:49 za 0,0253s