Chcete zažít opravdu ekologickou dovolenou? Pak vyhledejte Thajské resorty!

Mnoho lidí po celém světě začíná vyhledávat ekologické resorty, které šetří energií a jsou tedy šetrné k životnímu prostředí. Dále také takovýto resort dává část svého výdělku na charitu, či jiné projekty, které slouží k vylepšení jejich země a způsobu jejich života. A to je rozhodně krásné!


Když se řekne dovolená, tak někteří lidé najdou sousloví „ekologická dovolená“. Mnoho lidí si myslí, že když si vyberou takovouto dovolenou, tak okamžitě půjdou někam na farmu a tam se budou starat o dobytek, či žít jako staří farmáři. I když tento způsob ekologické dovolené je velmi rozšířen, průkopníci v Thajsku vymysleli něco nového, a to ekologickou dovolenou v resortech, při které vám neubude nic z luxusu a pohodlí, ale přispějete takovouto dovolenou finančně do dané oblasti země, ale také můžete mít dobrý pocit, že jste šetřili při své dovolené přírodu.

A jak že to šetření vůbec probíhá? Resort se snaží co nejvíce vyhovět zákazníkům, ale zároveň hledá k jakékoliv nabídce ekologické náhrady. To znamená, že toaletní papír na záchodech je z recyklovaného papíru, pokud potřebujete tašku, tak nedostanete igelitovou, ale látkovou. Dále se v resortu například svítí úspornými, či LED žárovkami a elektriku si z části resort vyrábí sám pomocí solárních panelů, či vodních generátorů. Tohle všechno přispívá k tomu, že resort opravdu šetří prostředky, přírodu, ale ne vaši peněženku!

Cena takovéto ekologické dovolené je úplně stejná, jako v jiných podobně situovaných neekologických resortech. Přitom se vám ale dostane nejenom dobrého pocitu, ale i zadostiučinění, že jste při své dovolené napomohli chránit přírodu a zlepšit finanční situaci dané oblasti.

Zakoupit takovouto dovolenou můžete velmi levně například ZDE!


cestovatel Jan Kříž | období 19.12.2011 17:12 | Vše o wellnes dovolených Wellnes dovolené |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Thajské království, Thajsko, Thailand, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Chcete zažít opravdu ekologickou dovolenou? Pak vyhledejte Thajské resorty!

Mnoho lidí po celém světě začíná vyhledávat ekologické resorty, které šetří energií a jsou tedy šetrné k životnímu… Thajské království, Thajsko, Thailand
Zobrazit na mapě »

aqupark morava indonesia webcams webkamera švédsko počsí kypr Bad Muskau Castle Německo chorvacko orebic zari pocasi vencouver počasí pětidenní zájezd Mallorca zábavné park tivoli kypr říjen

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 26.06. 2017, 07:14:37 za 0,0271s