Chcete zažít opravdu ekologickou dovolenou? Pak vyhledejte Thajské resorty!

Mnoho lidí po celém světě začíná vyhledávat ekologické resorty, které šetří energií a jsou tedy šetrné k životnímu prostředí. Dále také takovýto resort dává část svého výdělku na charitu, či jiné projekty, které slouží k vylepšení jejich země a způsobu jejich života. A to je rozhodně krásné!


Když se řekne dovolená, tak někteří lidé najdou sousloví „ekologická dovolená“. Mnoho lidí si myslí, že když si vyberou takovouto dovolenou, tak okamžitě půjdou někam na farmu a tam se budou starat o dobytek, či žít jako staří farmáři. I když tento způsob ekologické dovolené je velmi rozšířen, průkopníci v Thajsku vymysleli něco nového, a to ekologickou dovolenou v resortech, při které vám neubude nic z luxusu a pohodlí, ale přispějete takovouto dovolenou finančně do dané oblasti země, ale také můžete mít dobrý pocit, že jste šetřili při své dovolené přírodu.

A jak že to šetření vůbec probíhá? Resort se snaží co nejvíce vyhovět zákazníkům, ale zároveň hledá k jakékoliv nabídce ekologické náhrady. To znamená, že toaletní papír na záchodech je z recyklovaného papíru, pokud potřebujete tašku, tak nedostanete igelitovou, ale látkovou. Dále se v resortu například svítí úspornými, či LED žárovkami a elektriku si z části resort vyrábí sám pomocí solárních panelů, či vodních generátorů. Tohle všechno přispívá k tomu, že resort opravdu šetří prostředky, přírodu, ale ne vaši peněženku!

Cena takovéto ekologické dovolené je úplně stejná, jako v jiných podobně situovaných neekologických resortech. Přitom se vám ale dostane nejenom dobrého pocitu, ale i zadostiučinění, že jste při své dovolené napomohli chránit přírodu a zlepšit finanční situaci dané oblasti.

Zakoupit takovouto dovolenou můžete velmi levně například ZDE!


cestovatel Jan Kříž | období 19.12.2011 17:12 | Vše o wellnes dovolených Wellnes dovolené |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Thajské království, Thajsko, Thailand, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely, turistické mapy.

Mapa okolí

Zajímavá turistická místa

Chcete zažít opravdu ekologickou dovolenou? Pak vyhledejte Thajské resorty!

Mnoho lidí po celém světě začíná vyhledávat ekologické resorty, které šetří energií a jsou tedy šetrné k životnímu… Thajské království, Thajsko, Thailand
Zobrazit na mapě »

on line kamera amsterodam víkend na horách se skipasem krušné hory tipy na výlet orebič chorvatsko romantický víkend levný víkend madeira Památky Itálie Řím primošten fotky Řecko Sardínie moře průměrné počasí lisabon dlouhodobá předpověď počasí v zahraničí maďarsko

© 2017 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů, nahlášení obsahu. Přepnout mobilní verzi
Stránka generována 29.04. 2017, 17:40:48 za 0,0227s