Nezařazené

Zamilovaný víkend v hotelu Slunce v Jeseníkách

Dlouho jsem přemýšlel co dát mé milované k Valentýnovi. A co je lepší než příjemný a romantický víkend v hotelu ?! Pro svůj nápad jsem si ze široké nabídky vybral hotel Slunce, který vlastní jedna rodina, které bych tímto chtěl poděkovat za skvělou obsluhu a hlavně za dokonalé služby.

Měl jsem na výběr z několika cenových relací od 1.630,-Kč za osobu na víkend po All Exlusive za 4.900,-Kč za osobu. Vybral jsem si All Exlusive, která v sobě zahrnovala: 2X Ubytování, stravování formou All Exlusive; Plnou penzi; nealko i alko nápoje dle chuti v průběhu celého pobytu; balíček procedur (masáž celého těla, peeling, nebo zábaly dle výběru) a neomezený vstup do Aquacentra Slunce. Dále jsem mohl objednat pro přítelkyni do pokoje květiny, růže, Šampaňské s ovocem atp. No prostě vše, co si jen můžete od All Exlusive představit.

S přítelkyní jsme byli nadmíru spokojení. Příjemné prostředí, ve kterém jsme strávili krásný romantický víkend. Hlavní plus bych dal také obsluze, která vždy splnila to, co jsem si přál, což mě velmi potěšilo. Dokonce mi sehnali i 40 let starou Whisky a dobré kubánské doutníky. Vstřícnost a slušné jednání, vše co potřebujete k dokonalému prožití víkendu se svou milovanou.

Hotel nabízí i různé další balíčky pobytů jakou jsou např. Jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, Velikonoce, Letní prázdniny atp.

Pokud chcete prožít se svou milovanou/milovaným romantický a klidný víkend, pak neváhejte a zajeďte do hotelu Slunce v Jeseníkách. Nebudete litovat!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*