Nezařazené

Vysluněná dovolená na Seychelách

Venku zima, sníh a studený vítr. I to nás donutilo si zaplatit nádhernou dovolenou na Seychelách. Seychely jsou známy hlavně díky Radovanu Krejčířovi, který zde vlastní přepychovou vilu a skrývá se před zákonem.

Chceme za sluncem v zimě? Letní dovolená v zimě.

Seychely jsou rájem pro zamilované. Naleznete zde spoustu zamilovaných koutů, krásných lagun a nádherných korálových útesů. Seychely jsou také velmi vyhledávaným letoviskem pro líbánky.

Opravdu jsem byl hned po příletu nadšený. Celou dovolenou jsme měli nádherně modrou oblohu, vypadalo to, jako by zde nikdy nepršelo, nikdy nemělo být hnusně. Nádherné bílé pláže u krásně průzračného moře. Nic víc si člověk nemůže přát. Taky jsme zde potkali mnoho našich krajanů, kteří se také chtěli odprostit od mrazivého počasí v Česku a utekli sem za exotikou.

Co mě také potěšilo, bylo výborné exotické jídlo, které je k dostání v každé restauraci. Mohu jen doporučit specialitu jménem „Red Snapper“. Jedná se o červenou rybu, která má podobnou chuť jako kuře.

Co stojí za navštívení je krásný ostrov La Digue, který je mnohdy označován za nejkrásnější ostrov na Seychelách, nebo za perlu Indického oceánu. Tam jsme také byli ubytováni. Tento ostrůvek má co nabídnou, i když jeho rozloha je pouze 11 km2. Naleznete zde tu nejkrásnější farmu orchidejí, kterou jsme navštívili a byli jsme ohromeni. Hlavní dominantou tohoto ostrova jsou vodní sporty, korálové útesy a nádherné pláže. Pokud chcete prožít romantiku a adrenalin v jednom, nevynechejte tento ostrov!

Na Seychelách naleznete různé druhy ubytování. My jsme si vybrali pětihvězdičkový hotel s nadstandardní výbavou, ale pokud nechcete utrácet, naleznete zde v celku slušné penzióny, chatičky atp.

Pokud chcete uniknout z mrazivého počasí v Česku, tak jsou Seychely tou pravou destinací pro vás!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*