Nezařazené

Víkend ve střediscích Saalbach, Hinterglemm a Leogang

Jednou jsem si přečetl reklamu na nabídku prodlouženého víkendu v Rakousku, ve vyhlášených zimních střediscích Saalbach, Hinterglemm a Leogang. S přítelkyní jsme neodolali a museli jsme vyrazit!

Jednou jsme s přítelkyní viděli na www stránkách nabídku na pětidenní lyžování v Rakousku, ve vyhlášených zimních střediscích. Celkově nás celý výlet i s cestou stál krásných 7.190,-Kč na osobu a dojmy jsou opravdu skvělé.

Ubytovali nás v krásném hotelu v lokalitě Zell am See – Saalbach – Hinterglemm. Hotel byl opravdu špičkový! Vlastní sociální zařízení, skvělá sprcha, perfektní postele, no prostě parádní luxus.

Trochu jsem se bál cesty, ale ta mě příjemně překvapila. Jeli jsme zájezdovými autokary s vlastním WC zařízením, videem a hlavně minibarem, který jsem sem tam při dlouhé chvíli navštívil.

Cena zahrnovala 3X skipass, 2X ubytování, 2X snídaně, 2X večeře, dopravu, služby delegáta a pojištění CK. Čili za sedm tisíc, opravdu skvělý servis.

Nechali jsme si zorganizovat výlet od cestovky a opravdu to stálo za to. Skvělé noční lyžování, relaxace, skvělé scenérie, příroda, málo lidí na sjezdovkách, no když to tak vezmu, tak to bylo moje nejlepší lyžování vůbec. I když je pravda, že po příjezdu domů jsem mrtvý padl do postele a prospal jeden celý den. Pokud chcete prožít jedinečné lyžování, pak jen doporučuji!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*