Nezařazené

Víkend v tropických ostrovech u Berlína

Divíte se, kde se vzali v Německu a ještě k tomu v hlavním městě ostrovy? Poté pro vás mám překvapení. Tento údaj není výmysl chorého člověka, ale díky mnoha milionovým investicím vznikl u Berlína obrovský komplex, který nyní detailně kopíruje podnebí v tropických ostrovech a to včetně pláží, rostlin atp.

Za 850,-Kč za osobu + 27,50 EUR/osoba za nadstandardní služby, se před námi objevil malý zázrak moderní techniky. Nevěřil jsem, že architekti a konstruktéři dokážou tak věrně napodobit vegetaci na tropických ostrovech, tak dokonale nasimulovat moře, a tak dokonale vychytat podnebí. Opravdový ráj na zemi, za málo peněz. Je sice pravda, že je zde znát „umělotina“, ale opravdu to stojí za nevšední víkend a hlavně si odpočinete od nehorázně studeného počasí u nás.

Z komplexu nemusíte vůbec vycházet, tudíž celý víkend nezaregistrujete, že jste v Německu, a že venku je pod nulou a sněží. Nocování probíhá na lehátkách na plážích. Z toho jsem měl zprvu strach, protože jsem se bál bolesti zad a hlavně malého komfortu, ale lehátka byly velice pohodlná, takže se moje obavy nenaplnily. Za 10 EUR za noc, člověk nemůže čekat zázraky.

Pokud si zaplatíte nadstandardní služby, tak získáte, tzn. Kombi tiket, ve kterém máte povolený přístup do saun, vířivek a to neomezeně. Další vymoženosti jako jsou tobogány apod., si bohužel musíte zaplatit a jedna jízda tobogánem stojí 3,50 EUR.

Pokud nechcete utrácet moc peněz a chcete si odpočinout, od zimy, pak tropické ostrovy u Berlína jsou pro vás to „pravé ořechové“.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*