Nezařazené

Víkend v Las Vegas

Las Vegas – hlavní město hříchů

Jak se říká: „Co se stalo v Las Vegas, zůstane v Las Vegas“, a to je svatá pravda. Ráj pro gamblery a hlavně pro lidi, kteří si potřebují odpočinout od stresového stylu života, a prostě se chtějí vyřádit.

Nejlepším způsobem jak se dostat do Las Vegas je letecky. British Airways od roku 2009 mají přímou linku do Las Vegas. Pokud tedy poletíte z Prahy, budete jenom jednou přestupovat a to v Londýně. Hned před přistáním se vám naskytne pohled na město hříchů, protože letiště se nachází přímo v centru tohoto města a je kompletně obestavěno hotely.

Teplota v Las Vegas neklesá pod 15 stupňů Celsia ani v zimě. Což je nádherné. Tento skvost v Nevadské poušti je nejsvětlejším bodem na zemi a je krásně vidět kosmonauty ve vesmíru.

Pokud jste v Las Vegas, musíte navštívit tzv. Strip. Jedná se o centrum města se životu dárnou tepnou Las Vegas a to Las Vegas Avenue. Jedná se o hlavní ulici, která byla pojmenována Strip ze dvou důvodů. Jednou z nich je, že strip znamená pruh a také striptýz. Vše co se děje v Las Vegas je v tomto „pruhu“ jasně zaznamenáno a proto vám nikdy nic neunikne. Najdete zde ty nejluxusnější hotely a kasína v celém Las Vegas.

Já jsem byl hrozně moc unesen tímto prostředím. Nádherná světla, nádherné ženy, prostě ideální odreagovačka od práce. Kdo si myslí, že Las Vegas je pouze o zábavě, ten se mílí. Cestovky nabízejí i sportovní vyžití a další zajímavé výlety po celém Las Vegas. Proto sem můžete vyrazit i za sportem

Toto město opravdu nikdy nespí. Konají se zde koncerty, vystoupení kouzelníků, sportovních hvězd a komiků. Prostě cokoliv, co si člověk dokáže pod pojmem zábava představit, zde hravě nalezne. Doporučuji všem lidem toto město alespoň jednou za život navštívit. Nemůžete litovat!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*