Nezařazené

Víkend s přáteli v Zillertalu

25.12 jsme se konečně rozhodli, že si uděláme čas a pojedeme na dovolenou, kde si odpočineme od všeho stresu v práci. Karel, Jana, Petr a já jsme se vypravily do Rakouského města Maierhoffen, kde jsme si zakoupily skipas do jednoho z největších lyžařských středisek v Rakouských Alpách. Cena skipasu se pohybovala mezi 60 Eury a tak jsme si mohli víkend plně využít.

Do pensionu jsme přijely v pátek kolem 20 hodiny, vybalili si a hned jsme se šli seznámit se zdejšími a poznat krásu města. Samozřejmě jsme po prohlídce, která trvala bezmála 30 minut opět skončili ve zdejším baru. V baru jsme byli do 22 hodiny a pak jsme přešli na velkou místní diskotéku. Kvůli tomu, že Janě bylo špatně, jsme skončily o půlnoci a příjemnou chůzí jsme došli zpátky do pensionu. Druhý den jsme hned po snídani vyrazily na sjezdovku. Na horu jsme se dostali kabinkovou lanovkou, která vedla přes město. Lyžovali jsme do odpoledne a pak jsme šli na oběd do zdejší lyžařské restaurace. Jídlo nás vyšlo celkem levně a tak jsme si dali ještě dezert.

Nasycení jsme obuly lyže a užívali si krásu střediska Zillertal. Sami jsme si ověřily, že toto středisko je opravdovou raritou Rakouska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*