Nezařazené

Úžasný den na snowboardech ve ski areálu Luž

Ski areál jsme dlouho vybírali, ale nakonec jsme pro nás vybrali ski areál Luž v Lužických horách. Skvělá cena, suprová domluva, ale trochu problém s jízdenkami („permoškami“).

Den plný snowboardingu a zábavy

Vyrazili jsme brzo ráno, takže v Lužických horách jsme byli kolem desáté hodiny a mohli jsme začít s přípravami na snowboarding. Trochu nás zaskočil nápor lidí na vleky. Podcenil jsem asi lyžaře, protože jsem si myslel, že lyžaři zůstanou hned první den po Vánocích u rodinného krbu, ale jak to tak vypadalo, tak jsem nebyl jediný, koho napadl netradiční dárek.

Ski areál Luž disponuje dvěma vleky, ale velkou nevýhodu vidím v možnosti koupit si permanentku pouze na jednu jízdu, nebo na deset jízd a není zde možnost zakoupit si celodenní permanentku. Jedna jízda stojí 15,-Kč, pokud se rozhodnete pro permanentku po deseti jízdách, tak zaplatíte 100,-Kč.

Ski areál nabízí i možnost ubytování, kterou jsme nevyužili, ale doslechli jsme se o ní od prodavače permanentek. Cena na jeden den pro jednu osobu je 350,-Kč a můžete si předem on-line zamluvit pokoj. Tuto Lyžařskou boudu naleznete v Horní Světlé.

S přítelkyní nás zaujaly i nabídky na noční jízdy, čili jsme zakoupili ještě permanentky po deseti jízdách pro noc (deset jízd = 120,-Kč) a v poklidu měsíce si pěkně vyblbli na snowboardech.

Co více dodat? Příjemná obsluha, rozumná cena a hlavně překrásný snowpark přesně dělaný pro snowboardisty. Ski areál Luž můžeme s přítelkyní jenom doporučit.

Autor Jan Kříž
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*