Nezařazené

Útěk před mrazivým počasím do Queenslandu

Zima je hrozná, každý má raději léto, teplo. Není nic jednoduššího, než vyrazit v zimě za teplem. Na takovou jarní/letní dovolenou v zimě.

Queensland v Austrálii jako ráj zamilovaných

Bohužel jaro je u nás pořád k nedohlednu, tak si člověk musí najít jinou alternativu. Proto jsem si vybral stále teplou Austrálii, která je sice dražší než ostatní země, ale za tu krásu a klid to opravdu stojí.

Ubytovali jsme se v nádherném hotelu Kingfisher Bay Resort na největším písčitém ostrově světa Fraser Islandu. Opravdová nádhera. Hotel se nachází hned u moře a je krásně „zasazen“ mezi vzrostlými stromy. Vevnitř na náš čekalo velice milé překvapení. Dva dny jsme měli hotel zcela pro sebe. Únor v Austrálii není moc turisticky obsazovaný měsíc, a proto jsme si mohli s přítelkyní užít alespoň dva dny v tomto krásném hotelu zcela o samotě.

Druhý den jsme se zajeli potápět do nádherného národního parku Cape York, který se pyšní nejkrásnějšími korálovými útesy v celé Austrálii. I když je povinností si najmout průvodce, bez něho se zde nesmíte potápět, tak jsme si potápění náramně užili.

Kdo chce poznat krásy Austrálie, nesmí vynechat město Caims, které je vyhlášeno jako ráj cestovatelů. V něm jsme nalezli různé druhy aktivit, jako je lezení po skalách, plavání v přepychových aquparcích, nebo možnost si zahrát tenis, na nádherných tenisových kurtech. Nás nejvíce zaujal golf. Proto jsme si zahráli na neuvěřitelně kvalitním tzv. greenu a opravdu jsem z celého města měl skvělý pocit. Rájem pro cestovatele se nestal pro nic za nic. I noční vyžití je zde přepychové. Naleznete zde různé noční kluby zaměřené na tanec, nebo romantické restaurace, které vám právem vyrazí dech!

I když nás dovolená vyšla na osmdesát tisíc pro dva, tak jsme nelitovali. Zažili jsme zde opravdu nádherné chvíle, na které nikdy nezapomeneme.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*