Nezařazené

Tunisko – Port El Kantaoui

Jednou za čas je třeba vzít svoji lásku a vypadnout na romantickou dovolenou. Pro tento účel jsem vybral trochu dražší dovolenou, která nás stála kolem 26 530,-Kč na osm dní.

Hned po příletu jsem věděl, že si tuhle lokalitu zamiluji. Čekala nás nádherná pláž jen kousek od hotelu. Poté zde hned bylo perfektně upravované, 36 jamkové golfové hřiště. Pomalu se přede mnou začal rýsovat ráj na zemi.

Po ubytování jsme si konečně mohli odpočinout u bazénu, který byl hned u hotelu. Večer jsme si došli na perfektní večeři do tamní restaurace a pak jsme si pronajali bar na pláži pouze pro nás dva. Opravdu vstřícné jednání recepčních nás velmi potěšilo. Vše oč jsme žádali, jsme také dostali a bylo příjemné vědět, že když zaplatíte, tak dostanete takřka cokoliv. Nic nebylo problém sehnat.

Pokoje byly opravdu pětihvězdičkové. Pěkně upravené s klimatizací, televizí, velkou vanou, sociálním zařízením, satelitem, minibarem, telefonem, prostě se vším, co by měl správný hotel mít. Jediné, co mě zklamalo, byla Wifi, za kterou musíte platit od hodiny. To mě trochu mrzelo, protože 90% hotelů bere Wifi jako samozřejmost a dává jí zdarma.

Co mě potěšilo, bylo dostatečné zázemí pro provozování sportů. Tři tenisové kurty, jedno hřiště na petangue, fitness centrum, stoly pro stolní tenis a 36 jamkové golfové hřiště. Na pláži jsme měli možnost si zahrát plážový volejbal. Opravdu nádhera.

Pokud hledáte místo, kde si můžete, odpočinou v bujarých oslavách a nádherném prostředí, pak doporučuji hotel El Mouradi Palace přímo u pláže v destinaci Port El Kantaoui.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*