Nezařazené

Šumava – silvestr jinak

Po urychleném balení, jsme nasedli do auta a vyrazily na cestu, která byla delší než 700 km. Jely jsme do oblíbeného rakouského města Ischgl. Je součástí obrovského střediska Samnaun/Ischgl.

Ischgl (1377m) is a small village (population: 1489 in 2001) in the Paznaun Valley in Tyrol (Austria). Its ski resort Silvretta Arena Ischgl-Samnaun is connected with the ski resort of Samnaun across the border in Switzerland. Together this ski area belongs to the largest skiing resorts in the Alps.

Středisko, které se pyšní více, jak 500 km sjezdovek byl pro nás přímo ráj. Po příjezdu jsme se ubytovali v pensionu, který byl celkem levný a pro nás plně dostačující. Kuchyňka, koupelna a dva dvojlůžkové pokoje byli opravdu útulné a tak jsme ještě ten den vyrazily na místní diskotéku, kde jsme skončily opravdu brzy. Chtěly jsme si vychutnat zítřejší den na lyžích. Cena, za kterou jsme celý zájezd pořídily, byla opravdu přijatelná a to za 7 tisíc na osobu. Silvestra jsme prožily v pěkném pensionu a o půlnoci jsme se přemístily na místní náměstí.

Kdo chce silvestra prožít v klídku a pohodě doporučuji tuto oblast, která vám dá jak klid tak plno barů a diskoték, levné jídlo a ubytování. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*