Nezařazené

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Ale když mi řekl, že poletím do Dubaje, byla jsem nesmírně šťastná. Dubaj je velice krásné město, opravdu. 

Překrásné hotely v Dubaji

Už po příletu do Spojených Arabských Emirátů jsem si jako první věci všimla dokonale propracovaných hotelů, které se linou až do závratných výšek. Ale i na tak vysokém Dunajském hotelu není problém udělat na střeše například tenisový nebo golfový plácek, kde si většinou podnikatele domlouvají firemní schůzky. Jak působivé.

Dubaj (nebo také Dubai či Dubayy, arabsky: دبي) lze do českého jazyka přeložit jako „místo srazu“ a vztahuje se: k jednomu zemirátů ze Spojených arabských emirátů (SAE) v Perském zálivu. Dubaj je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů, hned po emirátu Abú Dhabí.

Dubaj letadlem

Za mojí služební cestu, které směřovala do Spojených Arabských Emirátů, přímo do města Dubaj jsem získala spousty krásných zážitků. Lidé jsou velice přátelští a hlavně strašně upovídaní. Dubaj je velice překrásné město, které jsem si ihned oblíbila. V Dubaji je hlavní dominantou hotel. Vlastně spousta hotelů, která je velice krásně a originálně zpracována. Nejsou to ty obyčejné hotely jako všude jinde na světě. Jsou to naprosto dokonalé hotely, které v sobě mají Dunajskou architekturu. Dubaj a celé Spojené Arabské Emiráty se mi moc líbili a musím se sem ještě někdy podívat.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*