Nezařazené

Skicross ve ski areálu Klínovec

Jednou člověk prostě potřebuje nějaký nový druh adrenalinové zábavy a tím je bezpochyby Skicross.

S přáteli jsme jednoho dne u piva rozebírali, jaký nový druh zimního sportu vyzkoušet. V televizi zrovna běžel pohár ve Skicrossu a my jsme se rozhodli, že bychom to také chtěli zkusit. Jak moc se liší realita a pouze dívání na TV jsme si neuvědomovali. Na internetu jsme si našli půjčovnu Skicrossové výbavy a nejlepší ski areál pro tento adrenalinový sport. Tím je bezpochyby ski areál Klínovec, ve kterém trénují i členové FREESTYLE – Skicross clubu Chomutov, kteří se pravidelně zúčastňují všech závodů v ČR i v zahraničí.

Zapůjčení výbavy pro Skicross nás vyšlo asi na deset tisíc pro osobu. Popravdě se nám při tom protočili panenky, ale co by člověk pro adrenalin a vyzkoušení si něčeho nového neudělal! V blízkosti ski areálu Klínovec jsme našli ubytování v penziónu Lenka, které nás překvapilo komfortem a rozumnou cenou a velmi příjemnou obsluhou.

Opravdu parádní zážitek! Skicross je náročný a vysoce adrenalinový sport, při kterém obdržíte plno modřin, ale za ten zážitek to rozhodně stojí. Všichni jsme byli nadšeni. Určitě zkušenost k nezaplacení.

Celková cena:

 Ubytování na pět dní nás stálo něco kolem 400,-Kč na den s plnou penzí. Na 10 000,-Kč nás vyšlo zapůjčení výbavy na Skicross a 2450,-Kč permanentka na pět dní do ski areálu Klínovec.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*