Nezařazené

Silvestr v Krušných horách

Jak to tak bývá, Vánoce utekli jako voda a je tu ten nejkrásnější svátek hned po Vánocích a to Silvestr. Dlouho jsme s přáteli plánovali, kde bychom „zakotvili“ na Silvestra a po dlouhých domluvách jsme si vybrali nádherný a luxusně vybavený penzión Pegas v Děpoltovicích (asi cca. 10km od Karlových Varů). Za apartmán pro pět osob jsme dali 900,-Kč denně a každý jsme si objednali i plnou penzi za 200,-Kč. Jasně, byla možnost si tam vařit, protože apartmán měl i svojí vlastní kuchyň, ale komu by se chtělo?! Zvláště nám chlapům se tedy nechtělo.

29.12 2009 – První den

Hned jak jsme dorazili na místo, jsme vybalili věci a já hned nasedl na nejbližší autobus do Karlových Varů, kde jsem si prohlídl památky a celé město. Kluci zatím „vyzpovídali“ obsluhu penziónu a vypátrali nejlepší možnost lyžování v okolí. Všichni z naší party prostě milují sníh, někdy mi připadá, jako by se někteří už i na sněhu narodili.

30. 12. 2009 – Lyžování ve ski areálu Boží dar

Druhý den jsme jeli na lidmi nejoblíbenější ski areál Boží dar. Natolik nás tento ski areál zaujal, že jsme si všichni koupili celodenní permošku, která stála 420,-Kč. Málo lidí, skvělý sníh, pěkné holky a suprová obsluha, nic víc si člověk opravdu nemohl přát. Do penzionu jsme se vrátili kolem jedné hodiny ráno, protože kdo nelyžoval na Božím daru v noci, tak jako by „nežil“!

31. 12. 2009 oslava

 Silvestr stál za to. Kluci vymysleli, že vezmeme sáně a jedeme na Boží dar udělat tam trochu menší bordel. Kolem deváté hodiny jsme se sbalili a od vedení penziónu si půjčili sáňky. Větší srandu a překvapení na Božím daru, jsme udělat nemohli. Obsluha vleku na nás koukala s otevřenou pusou a lidi kolem nás takové překvapení opravdu nečekali. Někteří se smáli, někteří kroutili nevěřícně hlavou. Po pár hodinách jsme odjeli do Karlových Varů a ještě nakoupili petardy, jen tak na večer pro legraci. Večer jsme popíjeli a slavili ukončení roku 2009. Další skvěle strávený Silvestr s mými přáteli, na který nikdy nezapomenu.

Cena

Celková cena pro jednu osobu byla: 180,-Kč na den za ubytování (či-li 720 ,-Kč za celý čtyři dny) + 200,-Kč za plnou penzi. 420,-Kč + 300,-Kč = 720,-Kč za permanentky + 2000,-Kč ostatní výdaje. Krásný výlet za 3640,-Kč. No neberte to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*