Nezařazené

Relaxační pobyt ve westernovém městečku Šiklův mlýn

Jeden náš kamarád je velký milovník divokého západu a proto nás s klukama pozval do Westernového městečka Šiklův mlýn, které je vytvořeno jako rekreační centrum. Ubytovali jsme se ve tříhvězdičkovém hotelu, který je nabitý různými akcemi.

Ubytovali jsme se na jeden týden, ale nikdo z nás nevěřil, že bychom vydrželi celý týden mezi „kovbojema“, ale opak byl pravdou. Doslova nás to pohltilo. Každý den, zde byli třikrát denně Westernová představení, ve kterých jsme viděli a dozvěděli se, jak správně přepadnout dostavník s penězi, jak správně nasedat na koně atp. Líbila se mi možnost všechno si vyzkoušet, takže jsme se s kámošema pořádně vyblbli.

Westernové městečko je i kompletně připraveno na rodiny s dětmi. Pro děti je tu ZOO, skákací hrad, trampolína, vláček Union Pacific, možnost různých aktivit, jako je lukostřelba, hod tomahawkem atp. Pro dospělé jsou zde dobové bary, kavárny, obchody atp.

Jako netradiční atrakci si zde můžete půjčit čtyřkolky, na kterých jsme se brutálně vyblbli. Také díky faktu, že před tím, než jsme s čtyřkolkami vyjeli, pršelo a díky tomu byly cesty blátivé a ten pravý zážitek z jízdy se prohloubil. Není nad pocit, při projetí pořádné kaluže, která vás dokonale ohodí.

Já jsem si jako jediný zkusil hod Tomahawkem a popravdě obdivuji, jak s tím někdo mohl přesně házet na cíl. Opravdu mi to nešlo a po hodině jsem to vzdal.

Další skvělý nápad vidím v tenisovém hřišti, který se nachází kousek od Westernového městečka a je opravdu luxusně vybaven a udržován.

Předposlední den našeho pobytu krásně svítilo sluníčko, a proto jsme neodolali a půjčili si kola a jeli se projet. Po asi 50 ujetých kilometrech jsme se vrátili do Westernového městečka a zchladili jsme se v koupališti, které je přímo v areálu a má i vlastní tobogán.

Pokud zhodnotím úroveň Westernového městečka, které je děláno ve stylu Divokého západu a rekreačního střediska, tak dostává od nás jedničku s hvězdičkou. Tohle jsem si představoval od pravého rekreačního střediska. Pokud si chcete odpočinout a vrátit se časem zpět do minulosti, pak neváhejte a zajeďte do Westernového městečka Šiklův mlýn, protože nebudete litovat!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*