Nezařazené

Rekreační dovolená v Maďarsku

Země plná lázní Maďarsko

Někdy nejezdíme na dovolenou užít si pláže a nádherné moře. Někdy potřebujeme dovolenou, při které si odpočineme a hlavně očistíme a uzdravíme naše tělo. Zemí jako stvořenou pro tento typ dovolených je Maďarsko.

Ideální dovolená pro seniory

Ano je tomu tak. Mnoho Maďarských středisek je striktně orientované na seniory. Mají zde mnoho studentů, kteří v létě berou brigády jako ošetřovatelé, nebo jako tlumočníci. Nemusíte se bát, čeština je zde také podporována, takže se určitě domluvíte.

Nejlepší lázeňské středisko Debrecen

Ne opravdu se nejedná o město, ze kterého pocházejí Debrecínské párky. Jedná se o nejkrásnější lázeňský komplex v celém Maďarsku, alespoň podle mě.

Lázně se nacházejí v proslulé severní části města Nagyerdő (velký les), nebo vedle parku ve Velké nížině. Lázeňské termální prameny zde dosahují 63°C a obsahují velmi kvalitní alkalickou vodu s obsahem chloridu, hydrogenu, uhličitanů, jódu, brómu a soli. Také zde naleznete krásnou přírodu a mnoho obchůdků a malých kavárniček. Léčil jsem se zde se srdečními problémy a opravdu mi pobyt v tomto středisku moc prospěl. Nemohl jsem si na nic stěžovat.

Studnice zdraví alias jezero Tizsa

Toto jezero a jeho okolí je kompletně zachováno v souladu s přírodou a nenaleznete zde mnoho technických vymožeností 21. Století, jako je mobilní signál, nebo připojení k internetu. Jedná se o obrovský ozdravný komplex, který vaše tělo očistí a zároveň vás zde relaxační dovolená zbaví nahromaděného stresu. Bydlíte buď na rančích, nebo v chatkách u břehů jezera. Není nic krásnějšího, než se probouzet za zpěvů ptáků a šumění vody a v dálce slyšet klusat koně. Za týden si zde odpočinete jako nikde jinde. Užil jsem si zde nádherný relax plný rybaření. Mohu jenom doporučit.

Maďarsko je krásná země plná zdraví a skrytých krás, které si člověk musí nalézt. Pokud nejste na sto procent fit a chtěli byste, pak vyrazte do Maďarska. Vaše tělo a duše vám poděkují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*