Nezařazené

Ranč U potoka v Jizerských horách

Před týdnem, jsme byli na nádherné dovolené v Jizerských horách. Moje přítelkyně miluje koně a tak jsme se ještě s přáteli dohodli, že si uděláme netradiční dovolenou. Vybrali jsme si vyhlášený penzión U potoka, který nabízí víkendové, nebo týdenní výcvikové kurzy jízdy na koni pro začátečníky. Samozřejmostí je, že sem mohou jet i pokročilý, nebo naprosto zkušení jezdci a užít si dovolenou na koňském hřbetu.

Dovolená, nás vyloženě natchla. Hlavně kvůli rodinnému prostředí a chování členů vedení penziónu a instruktorů. To nás velmi příjemně překvapilo a s takovýmto jednáním, se opravdu setkáte jen málo kdy. 

Celý výcvikový kurz nás vyšel na 3600,-Kč /osoba. Víkendový kurz stojí 1350,-Kč/osoba. Plus jsme platili odděleně pokoje, které stáli v největším komfortu 690,-Kč/osoba/noc. Apartmány nás velice příjemně překvapili. Nádherná televize, vlastní WC, sprcha, připojení k internetu 2MB/s, hydromasážní panel a mnohem více. Prostě komfort za skvělou cenu.

Musím říct, že závěrečné dojmy jsou úžasné. Příjemně jsme se naučili jezdit a cválat na koni, správně usazovat otěže, připravovat výživu, atp.

Projížděl jsem hodiny nádhernou přírodou s nejkrásnější holkou pod sluncem, kterou miluji. Větší romantiku jsem si nemohl přát. Večer jsme také měli párkrát speciální akce, jako je grilování kuřat, pašíka atp., takže i po skončení ježdění jste se opravdu nenudili.

Pokud se chcete naučit jezdit na koni, určitě doporučuji ranč U potoka v Jizerských horách. Nebudete litovat. Příjemnější lidi, klidnější koně a nádhernější přírodu jen stěží naleznete.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*