Nezařazené

Prosluněná Kostarika

Teplá a slunečná Kostarika

Na Kostariku jsme logicky letěli. Let trval několik málo hodin, akorát vím, že jsem stihnul shlédnou jeden velice příjemný film, který nám byl během letu puštěn. V Kostarice na letišti na nás čekat domácí, u kterého jsme byly následujících čtrnáct dní ubytováni. Moc jsem se těšil.

Kostarika (Costa Rica nebo španělsky República de Costa Rica) je republika v Střední Americe. Sousední státy jsou Nikaragua aPanama. Poprvé byla prozkoumána španělskými objeviteli v raném 16. století, kolonizace se odehrála až v roce 1563. V první polovině 19. století byla Kostarika spolu s ostatními státy sjednocena v Unii středoamerických států, na které vyhlásila v roce 1821 a později v roce 1838 samostatnost.

Kostarika pohodi4ka

V Kostarice jsem byl prvně v životě, takže si dokážete představit jak jsem asi vypadal. Byl jsem ze všeho vyjukaný a nevěděl kam dříve skočit. Dovolená utíkala velice rychle. Dokonce rychleji, než jsem si přál. Užili jsme si spousty potápění, parádní seskoky do vody. Dokonce jsem se nechal na padáku táhnout několik minut za člunek. Dovolená v Kostarice se líbila jak mě, tak i manželce s dětmi, což bylo pro mě osobně to nejlepší, co jsem si mohl přát. Pokud chcete mít na dovolené krásné sluníčko, rozhodně leťte do Kostariky a užijte si dovolenou přesně tak, jako jsme si jí užili my.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*