Nezařazené

Projet Jihlavsko na kole se opravdu vyplatí!

Aktivní dovolenou na kolech mají Češi rádi. Ostatně proč také ne, když se naše přírodní bohatství řadí mezi to vůbec nejhezčí. Další pozitivní fakt, který vás přivábí do Jihlavska, jsou ceny. Naleznete tu velmi levné ubytování, a to ať už například v Zámeckém hotelu v Třešti, kde se nejenom kvalitně a báječně ubytujete, ale také se něco dozvíte, tak i v malebných penzióncích okolo. Restaurací Jihlavsko nabízí bezpočet, a to velmi kvalitních a hlavně ceny jsou tu opravdu lidové.

Letošním hitem je slovo sleva. Díky nejrůznějším slevomatům si můžete pořídit levné ubytování ještě levněji, a tak umocnit zážitek z vaší dovolené daleko více, protože budete vědět, že můžete něco více utratit. Za takto ušetřené peníze můžete více věcí poznat a nebát se tak o každou korunu. No nejsou slevy na pobyt úžasné?!

Když říkám aktivní dovolenou, tak samozřejmě nemyslím, že by zde lidé nenašli nic pro chvíle, kdy už je omrzí stále šlapat do kopců, kterých je na Vysočině, a tedy i na Jihlavsku, mnoho. Můžete navštívit překrásný hrádek Roštejn, který si pro vás ukryl mnoho fantastických památek, které není radno přehlížet. Když už mluvím o památkách, tak si nenechte ujít město Telč, které svou historií dostane do kolen snad každého turistu. Pokud si město zamilujete, pak se můžete poohlédnout po levném ubytování, které v okolí jistě naleznete.

Slevy se dají najít všude a budete příjemně překvapeni, že je na Jihlavsku opravdu levno, a to nejen v podobě slevy na pobyt, ale také v ceně provozních nákladů na dovolenou. Neváhejte dlouho a navštivte toto krásné prostředí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*