Nezařazené

Prodloužený víkend v zimním středisku Feuerkogel

Na internetu jsme se s přáteli dozvěděli novinku, že zimní středisko Feuerkogel, je kompletně nově otevřené. Po dotaci 17 miliónů EUR se středisko „překopalo“ od základů a nyní nabízí velmi dobré lyžařské příležitosti.

Krásných, takřka 20 km sjezdovek jsme si opravdu užili. Ubytovali jsme se v městečku Ebensee, které se nachází hned pod zimním střediskem Feuerkogel, a poskytuje ideální možnost pro ubytování. Nově udělané lanovky, sjezdovky na nás udělali opravdu skvělý dojem. Na fakt, že jde o horkou novinku letošní zimní sezóny, se zde netvořili dlouhé fronty a lyžování opravdu bylo skvělé. Zimní středisko nebylo přeplněné, jak jsem se před tím obával.

Převládají zde povětšinou modré a červené sjezdovky. Celé zimní středisko, je více situováno pro rodiny s dětmi, ale to nám vůbec nevadilo. Užili jsme si perfektní prodloužený víkend za pár EUR, bez zbytečných front.

Kdo si nezajede do zimního střediska Feuerkogel v Alpách, jako by vůbec v sezóně nelyžoval. Modernější zimní středisko budete jen stěží hledat! Krásné scenérie, dokonalá úprava sněhu, skvěle vybrané možnosti pro sjezdování, jedním slovem „Doporučuji“.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*