Nezařazené

Primorsko – dokonalé městečko v Bulharsku

Když levně, tak Primorsko

Oběd pro celou rodinu (4 členy) přijde bezmála na 200 korun i s malým zákuskem na závěr. Musím říci, že Primorsko a celé Bulharsko si mě získaly. 

Na toto městečko v Bulharsku jsme dostal od kamarádů několik kladných typů. Vše jsem si prověřil a zakoupil dvě letenky pro mě a pro přítelkyni. Uděláme se hezkou týdenní dovolenou, kterou si užijeme naplno. Taky, že se tomu tak stalo.

Primorsko je malé městečko na poloostrově, tak jak je na bulharském pobřeží zvykem. Nejoblíbenější cíl Čechů v Bulharsku.Primorsko není tak výstavní ani turisticky zajímavé místo jako třeba Sozopol nebo Zlaté Písky.

Hned po příjezdu a ubytování jsme dostali hlad. Nezbylo nic jiného, než zajít do restaurace. A ceny? Ano, je to pravda, v Bulharsku je opravdu velice levně. Popíjeli jsme koktejly, dali si polévku, hlavní jídlo a zákusek, po jídle také kafe a při placení jsem měl úsměv na tváři. Velice příjemná cena. Už vím, proč sem jezdí tolik turistů právě z České republiky. Velice levný kraj. A i moře a okolí hotelu bylo velice příjemné.Levná dovolené - primorsko

Hlavně sluníčko a pohoda, která je při dovolené určitě na prvním místě. Všechno jsme si na dovolené užili jak se říká na plné pecky a už se těším, až se budu zase příští rok povalovat na písčité pláži, popíjet drinky a to vše za velice přijatelnou cenu. Opravdu se těším. A vřele doporučuji.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*