Nezařazené

Pracovní dovolená v Austrálii

V poslední době je takřka nemožné sehnat kvalitní brigádu v ČR, a proto jsme se rozhodli pro odvážný krok.

Dovolená spojená s prací v Sydney

Jak už jste mohli číst v popisu, s kamarády jsme se rozhodli vyrazit na netradiční brigádu do Austrálie. Ano, možná to zní nebezpečně vydat se do cizí země a pracovat tam, ale opak je pravdou. Pokud si najdete kvalitní agenturu, která za vás všechno zařídí, a vy jen předložíte svůj životopis, pak jste v klidu. Pokud v Austrálii chcete pracovat na vlastní pěst, nebo nedej bože na černo, pak vás varuji. Mohlo by se vám to zle vymstít. Jak už vyhoštěním, tak vězením, nebo vysokými pokutami! 

Po příletu do Sydney jsme vyrazili prohlídnout si naše pokoje. Byly to standardní pokoje, jaké u nás můžete najít na kolejích. Ubytovali jsme se a hned nám vysvětlili, co bude naší náplní práce. Někteří z mých kamarádů šli pracovat jako barmani, nebo tlumočníci a já s přítelkyní, jsme měli dělat pro turisty zajímavé prohlídky po městě. I díky wikipedii, jsme našli ty nejkrásnější místa Sydney a v Angličtině a Němčině si připravili vyprávění.

Jak jsem psal v nadpisu, tak i práce se může brát jako zábava. Do každého muzea, divadla, atp. jsme měli samozřejmě vstup zdarma. Poté jsme dělali práci, která nás vnitřně uspokojovala, a když jsme „vyfasovali“ dobré turisty, tak to byla i zábava. Pracovní dobu jsme měli od osmi hodin ráno, do tří odpoledne. Poté jsme si mohli dělat to, co jsme chtěli. Někdy jsme vzali i melouchy, což znamená, že jsme si pro turisty připravili noční výlet po krásách Sydney. Zbytek volného času jsme trávili buď u moře, nebo procházkami po Sydney.

Pokud si chcete vydělat přes prázdniny dost peněz (Za hodinu jsem měl až 20 dolarů), pak neváhejte a vydejte se s pomocí nějaké studentské agentury do Austrálie. Určitě nebudete litovat. Užijete si jak práci, tak odpočinek za slušné peníze. Každá škola by měla mít seznam s věrohodnými agenturami a měla by vám nějakou doporučit. Neváhejte, nebudete litovat!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*