Nezařazené

Opravdový relax ve Španělsku

Barcelona, aneb býčí zápasy

Když jsem byl posledně pracovně v Barceloně, nestihl jsme kvůli jednomu jednání oblíbenou zábavu drtivé většiny španělů – býčí zápasy. Při další cestě jsme si je prostě nemohl nechat ujít. Zamluvil jsme lístky přes internet a hned druhý den jsem je měl v hotelu, ve kterém jsem byl ubytovaný. Jeden den jsem měl plný firemních jednání, ale druhý den to přišlo.

Španělsko, oficiálně Španělské království (španělsky a galicijsky Reino de España; katalánsky Regne d’Espanya; baskicky Espainiako Erresuma) je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. 

Barcelona

Konečně nastala ta chvíle a já konečně spatřil na vlastní oči rozzuřeného býka a toreadora jak jej krotí. Musím se přiznat, že v jedné chvíli jsme měl strach i já, dokonce mi po zádech běhal mráz. Nakonec vše všechno dobře dopadlo. Publikum i já jsme se náramně bavili, býčí zápasy jsme si užili. Pořídil jsme několik fotek, které až ukážu doma, budou mi určitě všichni závidět a chtít tento netradiční zážitek prožít také. Není se čemu divit, býčí zápasy nejsou každý den a já měl zrovna to štěstí, že jsme se zastihl. Před odletem jsme si došel na vynikající oběd a prohlížel si pořízené fotky.
Rozhodně parádní zážitek, který se nepoštěstí jen tak každému.

Související: Nomádská dovolená Las Palmas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*