Nezařazené

Nádherný víkend v Alpách ve ski areálu Hochkar

Lyžování, snowboarding za víkend

Na Silvestra jsme byli s přítelkyní u přátel v Brně. Ti nám hned na nový rok navrhli, jestli bychom si s nimi nechtěli jet zalyžovat do Alp. Přesněji do ski areálu Hochkar. Trochu jsme váhali, protože Hochkar je znám svými teplotními výkyvy a výkyvy v počasí. Ráno to vypadá na krásný den a během hodiny, je z pěkného počasí hotová vichřice, ale vzpomněli jsme si na luxusní lyžování a proto jsme se rozhodli jet.

Po čtyřech hodinách jízdy v autě jsme dorazili do cíle. Vybalili jsme lyže a začali jsme si užívat opravdu krásné počasí, perfektně upravený sníh a malé fronty. V Hochkaru nikdy nenaleznete fronty, které vidíte běžně v Česku. Prostě jedete nahoru a dolu, přesně tak, jak jste si to zaplatili a nemusíte zdlouhavě čekat v úmorných frontách. Tento fakt, není způsoben tím, že by Hochkar byl nekvalitní zimní letovisko, to v žádném případě! Právě naopak! Pro pokročilé lyžaře, děti, laiky, milovníky adrenalinu, pro tyhle všechny se ve ski areálu Hochkar nalezne to, co potřebují.

Zvláště vyhrazený kus sjezdovky pro snowboardisty mě nadchl. Krásné rampy, rychlý svah, skvělé zasněžování, prvotřídní údržba, na to může být ski areál Hochkar opravdu hrdý.

Za celý víkend, jsme utratili tak tři až čtyři tisíce pro jednu osobu. Permanentky na dva dny stály 55 EUR a normální porce teplého jídla zde stojí 4 – 8 EUR.

Pokud vás přece jenom chytne špatné počasí, tak nezoufejte! V blízkosti ski areálu Hochkar se nachází další a to Lackenhof, který netrpí takovými výkyvy počasí a je stejně kvalitní, jako Hochkar.

Pokud chcete prožít příjemné lyžování v kvalitním ski areálu a za rozumnou cenu, s malými frontami, poté je pro vás Hochkar ideální řešení. Opravdu litovat nebudete!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*