Nezařazené

Lyžování Itálie v okolí rezidence Jolly

Tří hvězdičkovou rezidenci Jolly jsme si vybrali nejenom kvůli nádhernému prostředí, ale také kvůli faktu, že se nachází 600m od sjezdových tratí a zastávka ski busů je přímo před rezidencí. Proto odpadá jakákoliv námaha. Také z rezidence do historického centra dojedete za čtyři minuty.

Mnoho lidí teď spíše odjíždí za sluníčkem do zahraničí, ale my jsme udělali pravý opak. Zima je jednou za rok a člověk si jí musí užít. Proto jsme si našli senzační destinaci v Itálii. Je to velký rozdíl oproti lyžování v Česku. Jsou tu vstřícnější lidé, krásnější krajina, lepší podmínky, prostě si užijete kvalitnější lyžování za skoro stejnou cenu, jakou zaplatíte v České Republice.

Po hodinách lyžování, pro nás rezidence nachystala relaxaci, hlavně pro naše namáhaná těla. A to v podobně termálních bazénů Bagni di Bormio, které se nachází 450m od rezidence.

Musíme si uvědomit, že rezidence má pouze tři hvězdičky, proto nečekejme velký luxus, spíše normální penzión, který standardně najdeme u nás. Důležité není tak ubytování, spíše jak daleko to máte na sjezdovku, jak ta sjezdovka vůbec vypadá apod. V tomto případě by tato rezidence měla dostat pět hvězdiček. Všechno co potřebujete, ať už jde o obchody, bazény, sjezdovky, ski busy, vše je vyloženě na dosah ruky od rezidence a proto si ušetříte spoustu starostí a námahy. To všechno dostanete od 8 900,-Kč za osobu. A sjezdovky?! Ty jsou vyloženě nádherné a lepší lyžování jsem si stěží mohl představit a prožít. Můžeme pouze doporučit!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*