Nezařazené

Líbánky v hotelu The Point

Můj bratranec, úspěšný podnikatel, se konečně správně zamiloval a po svatbě a líbánkách, vám mohu sdělit jejich dojmy z hotelu The Point, kterému se někdy také říká „ráj pro zamilované“, nebo „neromantičtější místo na světě“.

Tento hotel přezdívaný „rájem pro zamilované“ se nachází v překrásné samotě a je postaven na principu venkovského stylu. Je také dosti vzdálený od ruchu velkoměsta, takže nebudete ničím rušeni. Samozřejmostí je, že po celou dobu ubytování budete samy a o hotel se nebudete muset dělit s ostatními novo manželi. 

Za cenu 1250 dolarů, což je v přepočtu 22 500,-Kč se vám dostane luxus, na který za stejnou cenu, nikde jinde nenarazíte. Ještě před příjezdem si můžete navrhnout svůj jídelníček a v elektronické podobě zaslat hotelu. Jako dar ke svatbě od hotelu dostanete světoznámého kuchaře, který vám kdykoliv, cokoliv podle vaší chuti připraví.

Asi se divíte, proč by tohle místo mělo být zrovna nejromantičtějším na světě. Uvažte samy. Od vedení dostanete nádherně velký srub, který je vybaven krbem, drahými koberci a všemožným moderním komfortem. Poté hned vedle svého srubu naleznete překrásné jezero, které při západu slunce se svou drahou polovičkou opravdu představuje to nejromantičtější, co můžete zažít. V ceně máte kuchaře, který ihned po vašem zavolání přijede a splní vám první poslední, můžete si dopřávat platby na loďkách, běh na lyžích, noční projížďky po jezeře, nebo posezení u ohně. Cokoliv vás napadne při vašich nejromantičtějších představách, to zde naleznete. Hlavní je klid! Nikdy nebudete nikým rušeni a můžete se plně věnovat jeden druhému.

Ano když si spočítáme cenu 22 500,-Kč + další výdaje, jako jsou letenky atp., tak dojdeme k závěru, že tyto líbánky nepatří mezi nejlevnější, ale kdo by na této jedinečné události, na těchto jedinečných chvílích šetřil? Proto si utáhněte opasky a dopřejte si to, co si právem zasloužíte. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*