Nezařazené

Levná dovolená v Chorvatsku – Makarská

Makarská riviéra – ráj na zemi

Našli a oblíbili jsme si jeden malý hotel na okraji Makarské. V centu Makarské to večer opravu žije a jelikož si chceme v noci odpočinout po náročném dni u moře, zvolili jsme hotel na okraji.

Chorvatsko (starší název Charvátsko, chorvatsky Hrvatska) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Jeho sousedy jsou Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Černá Hora. Hlavním městem je Záhřeb.

Už teď se moc těším!

Makarská Chorvatsko

Musím říci, že dovolená v Chorvatsku, tedy přesněji někde v Makarské riviéře není zase tak finančně náročná jako dovolená například ve Španělsku, Řecku nebo Itálii. Dovolenou v Chorvatsku si může dovolit většina lidí v ČR, cenově se nedostáváme na tak závratné částky. Také bych chtěl upozornit, že jezdit na dovolenou do Chorvatska na jeden týden nemá cenu. Když už, tak to chce týdny minimálně dva.
Osobně jsme v Chorvatsku byli nejdéle jeden měsíc a dovolenou jsme si parádně užili se vším všudy. Vyšlo nám dokonalé počasí, všechno bylo tak jak jsme si představovali před odjezdem na dovolenou. Na dovolenou jezdíme klasicky autem. V Chorvatsku je nově otevřená dálnice, takže se jede opravdu parádně a rychle. Cestu zvládáme za 12 až 14 hodin, když započítávám i přestávky na pití a jídlo. Dovolenou jsme si užili vždy ve zdraví.

Už se těším na další!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*